d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 30 2007 04:45am
Tak to tady trochu ozivim otazeckou:

Mam takove dilema ... mam 3 free body na amce tak uvazuji do ceho je vrazim

rozdeleni je nasledujici (s vecmi)

a vlastne se tim i vyrysuji moznosti dalsiho prideleni bodu (ga, multi uz mam)

dodge ~ lvl 10(titan slot) ~ 47% > dalsi lvl da 49
avoid ~ lvl 23 (bow slot) ~ max takze sem se stejen neda dat nic
evade ~ lvl 17 (bow slot) ~ 54% > dalsi lvl da 55%

pierce ~ lvl 4 (bow slot) ~ 49% > dalsi 55%

da se jeste pripadne pocitat +1skill (hl amu) ,ale +1 z BC spis nepocitam


Takze v uvahu pripada

1) dodge
2)evade
3) pierce



tady je skill planner kdyby nekdo chtel zkouset :-)

http://www.d2items.com/skills.php

Sem zvedavy na Vase nazory postrehy
prosim lidi co maji s pvp amou alespon nejake zkusenosti :-)
pokud vyberete moznost reknete i duvod
ikdyz jiz mam nejakou predstavu nechci vas tim ovlivnovat takze vzhuru do toho

This post was edited by Rakiii on Aug 30 2007 04:45am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 30 2007 04:56am
volil bych evade,

nejvice hitu dostavas kdyz utikas
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 30 2007 04:57am
Quote (Lua @ Thu, Aug 30 2007, 11:39am)
lidi dotaz mam eni myslím že i spirit a a jeden ring a chci udělat
druida max block a pak max fcr aby switchoval, hoto vysockuju, cta taky
mam
a udělam za 100fg na nl drua? s cleanama nebo malý add?
edit a pelt a amu bude asi problém co?? kdyžtak beru nějáky crap itemky co máte smile.gif


amu 18+ fcr je samotný za 50 fg nejmíň takže říkám: ne
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 30 2007 04:58am
vouch for dodge/evade...
duvod: kazdy procento je dobry... u dodge jde navic o procenta 2 smile.gif ale je to muj skromny nazor

This post was edited by Josefista on Aug 30 2007 04:59am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 30 2007 05:02am
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 30 2007, 10:57am)
lidi dotaz mam eni myslím že i spirit a a jeden ring a chci udělat
druida max block a pak max fcr aby switchoval, hoto vysockuju, cta taky
mam
a udělam za 100fg na nl drua? s cleanama nebo malý add?
edit a pelt a amu bude asi problém co?? kdyžtak beru nějáky crap itemky co máte



u spirita bych max block nedelal, kdyz tak stormshield a to potrebujes ~190 dex. se spiritem bys potreboval hodne ^^
jinak druid se za 100 fg da udelat smile.gif

anni -> 5 fg
torch -> 5 fg
jalal -1 fg
9 sks -> 30 fg
eni -> 10 fg
ringy 10fcr -> 5fg
arach -> 5fg
waterwalk/sands -> 2 fg
magefist/frost/blood -> 2 fg
stormshield -> 2 fg
spirit 35 -> 20 fg
cta/spirit -> 20 fg
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 30 2007 05:09am
Quote (undead_lord @ Thu, Aug 30 2007, 11:02am)
u spirita bych max block nedelal, kdyz tak stormshield a to potrebujes ~190 dex. se spiritem bys potreboval hodne ^^
jinak druid se za 100 fg da udelat smile.gif

anni -> 5 fg
torch -> 5 fg
jalal -1 fg
9 sks -> 30 fg
eni -> 10 fg
ringy 10fcr -> 5fg
arach -> 5fg
waterwalk/sands -> 2 fg
magefist/frost/blood -> 2 fg
stormshield -> 2 fg
spirit 35 -> 20 fg
cta/spirit -> 20 fg


nejsem lamka vim že nejdřív vezmu storm doufam že někdo něco má smile.gif abych mohl koupit pelt suxy ale aby byl a 18fcr amul

Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 10:45am)
Tak to tady trochu ozivim otazeckou:

Mam takove dilema ... mam 3 free body na amce tak uvazuji do ceho je vrazim

rozdeleni je nasledujici (s vecmi)

a vlastne se tim i vyrysuji moznosti dalsiho prideleni bodu (ga, multi uz mam)

dodge ~ lvl 10(titan slot) ~ 47% > dalsi lvl da 49
avoid ~ lvl 23 (bow slot) ~ max takze sem se stejen neda dat nic
evade ~ lvl 17 (bow slot) ~ 54% > dalsi lvl da 55%

pierce ~ lvl 4 (bow slot) ~ 49% > dalsi 55%

da se jeste pripadne pocitat +1skill (hl amu) ,ale +1 z BC spis nepocitam


Takze v uvahu pripada

1) dodge
2)evade
3) pierce



tady je skill planner kdyby nekdo chtel zkouset :-)

http://www.d2items.com/skills.php

Sem zvedavy na Vase nazory postrehy
prosim lidi co maji s pvp amou alespon nejake zkusenosti :-)
pokud vyberete moznost reknete i duvod
ikdyz jiz mam nejakou predstavu nechci vas tim ovlivnovat takze vzhuru do toho


u mě by to vyhrálo evade stejně amka většinou musí zdrhat takže většinou jen běží tak otřebuje lepší a je evade a hlavně evade nespomalí

This post was edited by Lua on Aug 30 2007 05:11am
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Aug 30 2007 05:41am
Quote (Lua @ Thu, Aug 30 2007, 11:09am)
u mě by to vyhrálo evade stejně amka většinou musí zdrhat takže většinou jen běží tak otřebuje lepší a je evade a hlavně evade nespomalí


co tim myslis ze evade nespomali?

rychlost vzpamatovani ze vsech dodgu je stejna a to 8framu

takze si myslite ze ty 2% maji smysl ....?



This post was edited by Rakiii on Aug 30 2007 05:42am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 30 2007 06:18am
Quote (Rakiii @ Thu, Aug 30 2007, 11:41am)
co tim myslis ze evade nespomali?

rychlost vzpamatovani ze vsech dodgu je stejna a to 8framu

takze si myslite ze ty 2% maji smysl ....?


tak to nevim ja si myslim že když běžíš a evaduješ tak se nezastaviš a neuděláš pohyb na dodge ale běžíš dál což u dodge to musí

This post was edited by Lua on Aug 30 2007 06:18am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1111213
Add Reply New Topic New Poll