Quote (Peckoslav @ Sat, 29 Sep 2007, 09:10)
sry za OT, ale tahle co obnáší hraní téhle hry? Zatím jsem jen lehce pátral po netu a narazil jen na to, že ještě není oficiálně spuštěná O_o
to hrajete někde na neoficiálním serveru? Pokud ne, tak kolik se platí měsíčně, co stojí origoš. Díkec moc.
hrame na www.gamepark.cz
je to neofic server cize zadarmo ale hra tam kopa ludi
v priemere tak 1200 naraz...aj viac