d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 26 2007 08:14am
mno potrebujem poradit.. Predstavte si dual v arene / coloseu

1. Ake SA by ste pouzili na mojom mieste proti nukerom (som summoner)? Health - da cez 700 lifu alebo Acumen ALEBO Magic Silence
2. Myslite ze sa sanca na zapnutie silence lisi od gradu zbrane.. tzn ze silence zo SoWD zapne castejsie ako z Soulfire dirk?
3. Lisi sa lvl Silence podla gradu zbrane? Tzn Silence zo SOMu ma vyssi lvl ako silence zo SoWDu ?

Este tak zohnat 2x SOM smile.gif 1 acu a 1 silence

vdaka za pomoc
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 26 2007 08:16am
Quote (Dieoncommand @ Wed, 26 Sep 2007, 15:14)
mno potrebujem poradit.. Predstavte si dual v arene / coloseu

1. Ake SA by ste pouzili na mojom mieste proti nukerom (som summoner)?  Health - da cez 700 lifu alebo Acumen ALEBO Magic Silence
2. Myslite ze sa sanca na zapnutie silence lisi od gradu zbrane.. tzn ze silence zo SoWD zapne castejsie ako z Soulfire dirk?
3. Lisi sa lvl Silence podla gradu zbrane? Tzn Silence zo SOMu ma vyssi lvl ako silence zo SoWDu ?

Este tak zohnat 2x SOM smile.gif  1 acu a 1 silence

vdaka za pomoc


videt ze si nevytazeny a zamyslas sa nad sprostostami

SKOLU NA TEBA
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 26 2007 08:23am
Quote (otko @ Wed, Sep 26 2007, 03:16pm)
videt ze si nevytazeny a zamyslas sa nad sprostostami

SKOLU NA TEBA


vypni caps wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 26 2007 08:26am
Quote (Dieoncommand @ Wed, 26 Sep 2007, 15:23)
vypni caps  wink.gif


CO TO JE
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 26 2007 08:27am
Quote (otko @ Wed, Sep 26 2007, 03:26pm)
CO TO JE


ta zbadam bude PK !! nespamuj topic koninami
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 26 2007 08:33am
Quote (Dieoncommand @ Wed, 26 Sep 2007, 15:27)
ta zbadam bude PK !! nespamuj topic koninami


CEM ZAHOVORIT TVOJE DVOJHODINOVE VYMYSLANIE BUEHAHAHA
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Sep 28 2007 06:45am
Quote (otko @ Wed, Sep 26 2007, 03:33pm)
CEM ZAHOVORIT TVOJE DVOJHODINOVE VYMYSLANIE BUEHAHAHA




dokaz o Otkovom buranstve smile.gif

This post was edited by Dieoncommand on Sep 28 2007 06:45am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 28 2007 08:34am
Quote (Dieoncommand @ Fri, 28 Sep 2007, 13:45)


dokaz o Otkovom buranstve smile.gif


loooll fotoshop skill +50
Member
Posts: 7,465
Joined: Jan 27 2005
Gold: 20,902.18
Sep 29 2007 02:10am
sry za OT, ale tahle co obnáší hraní téhle hry? Zatím jsem jen lehce pátral po netu a narazil jen na to, že ještě není oficiálně spuštěná O_o
to hrajete někde na neoficiálním serveru? Pokud ne, tak kolik se platí měsíčně, co stojí origoš. Díkec moc.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 29 2007 02:20am
Quote (Peckoslav @ Sat, 29 Sep 2007, 09:10)
sry za OT, ale tahle co obnáší hraní téhle hry? Zatím jsem jen lehce pátral po netu a narazil jen na to, že ještě není oficiálně spuštěná O_o
to hrajete někde na neoficiálním serveru? Pokud ne, tak kolik se platí měsíčně, co stojí origoš. Díkec moc.


hrame na www.gamepark.cz

je to neofic server cize zadarmo ale hra tam kopa ludi

v priemere tak 1200 naraz...aj viac
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll