d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 15 2007 03:16pm
Quote (Karbec @ Wed, 15 Aug 2007, 22:54)
Quote (M0f0 @ Wed, 15 Aug 2007, 21:24)
skus trophy room, tam ked niekto postne dupenzor tak mu to hned vsetci a radi napisu tongue.gif

btw potrebujem thul na euscl wink.gif


W* karbec mozna neco ma


skusim wink.gif

jo a este skus pozret na nete D2 item shopy, pokial ho maju v ponuke tak dovi... sad.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 17 2007 05:05am
tak teda pisu sem,nedal by me nekdo pls rush nm za norm baal q?:-)
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 17 2007 02:27pm
potřeboval bych help s ančema na hell hcl ... jestli na to má někdo odvahu.. zkoušeli sme to s kámošem ale byl tam Li imune madawc ( ten házecí ) s might a amp což celkem bolelo

já mám druida tak můžu podpořit oakem a náhodným spamem tornád .. i když to jak se zdálo jim vpodstatě nic nedělalo biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 17 2007 02:55pm
Quote (mortwatcher @ Fri, 17 Aug 2007, 20:27)
potřeboval bych help s ančema na hell hcl ... jestli na to má někdo odvahu.. zkoušeli sme to s kámošem ale byl tam Li imune madawc ( ten házecí ) s might a amp což celkem bolelo

já mám druida tak můžu podpořit oakem a náhodným spamem tornád .. i když to jak se zdálo jim vpodstatě nic nedělalo biggrin.gif


game ?
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 18 2007 05:23am
nevím kam to postnout tak to šoupnu sem.. nejaký safe hcl baalruny?
sice mám teď low lvl ale to se zlepší tak jen abych věděl..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 18 2007 11:10am
Quote (mortwatcher @ Sat, Aug 18 2007, 12:23pm)
nevím kam to postnout tak to šoupnu sem.. nejaký safe hcl baalruny?
sice mám teď low lvl ale to se zlepší tak jen abych věděl..


zejtra urcite pojedu. ozvi se mi na PM wink.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 18 2007 11:48am
hmm tak jestli má někdo čas tak by mě moh dát příležitostně nm rush smile.gif diky diky diky wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 18 2007 12:32pm
Quote (mortwatcher @ Sat, Aug 18 2007, 05:48pm)
hmm tak jestli má někdo čas tak by mě moh dát příležitostně nm rush smile.gif diky diky diky wink.gif


L?
NL?
HC?
SC?
NOOB?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 18 2007 12:54pm
Quote (st3pix @ Sat, 18 Aug 2007, 19:32)
Quote (mortwatcher @ Sat, Aug 18 2007, 05:48pm)
hmm tak jestli má někdo čas tak by mě moh dát příležitostně nm rush smile.gif diky diky diky wink.gif


L?
NL?
HC?
SC?
NOOB?


předpokládám hcl? smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 18 2007 12:56pm
Quote (Esantin @ Sat, Aug 18 2007, 06:54pm)
Quote (st3pix @ Sat, 18 Aug 2007, 19:32)
Quote (mortwatcher @ Sat, Aug 18 2007, 05:48pm)
hmm tak jestli má někdo čas tak by mě moh dát příležitostně nm rush smile.gif diky diky diky wink.gif


L?
NL?
HC?
SC?
NOOB?


předpokládám hcl? smile.gif


předpokládáš správně.. zvlášť když se tu post předem ptám na hcl brs....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll