d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Už To Resetli? > Sry jsem v praci
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 25 2007 03:16pm
Quote (otko @ Mon, 25 Jun 2007, 23:12)
- kolko? biggrin.gif


jestli dobre pocitem tak PDT je -7 a u nas je +1 takze to je 8+ k jejich casu... takze to melo byt uz v 10:00 PM? opravte me pls smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 03:16pm
The World Clock - Time Zone Converter - results

At the specified time, local time in Prague was 9 hours ahead of Vancouver

Vancouver (Canada - British Columbia) pondělí 25. červen 2007, 14:00:00 UTC-7 hours PDT
Prague (Czech Republic) pondělí 25. červen 2007, 23:00:00 UTC+2 hours CEST
Corresponding UTC (GMT) pondělí 25. červen 2007, 21:00:00

http://www.timeanddate.com/worldclock/converted.html?day=25&month=6&year=2007&hour=14&min=0&sec=0&p1=256&p2=204
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 03:17pm
Quote (MrReaper @ Mon, 25 Jun 2007, 22:16)
Quote (otko @ Mon, 25 Jun 2007, 23:12)
- kolko? biggrin.gif


jestli dobre pocitem tak PDT je -7 a u nas je +1 takze to je 8+ k jejich casu... takze to melo byt uz v 10:00 PM? opravte me pls smile.gif


-7 + 2 = 21:00, ale to už bylo, ne? biggrin.gif

Je to hodně TRICKY!
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 03:21pm
EU DOWN!

JE TO TADY!!!111!1!1!1
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 25 2007 03:21pm
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 22:17)
Quote (MrReaper @ Mon, 25 Jun 2007, 22:16)
Quote (otko @ Mon, 25 Jun 2007, 23:12)
- kolko? biggrin.gif


jestli dobre pocitem tak PDT je -7 a u nas je +1 takze to je 8+ k jejich casu... takze to melo byt uz v 10:00 PM? opravte me pls smile.gif


-7 + 2 = 21:00, ale to už bylo, ne? biggrin.gif

Je to hodně TRICKY!


sedi to zacali o 20min neskor smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 25 2007 03:22pm
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 23:21)
EU DOWN!

JE TO TADY!!!111!1!1!1


a ten spam predtim... ffs to bylo hrozny... ze BANICKU? laugh.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 25 2007 03:25pm
Quote (MrReaper @ Mon, Jun 25 2007, 09:22pm)
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 23:21)
EU DOWN!

JE TO TADY!!!111!1!1!1


a ten spam predtim... ffs to bylo hrozny... ze BANICKU? laugh.gif


to jsem byl ja biggrin.gif

dostal jsem ban za spam asi 2 min pred RD biggrin.gif

btw tys nas sledoval? smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 25 2007 03:26pm
to je srandovní jak ten reset všecky svazuje dohromady smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 25 2007 03:27pm
Quote (Killer111 @ Mon, Jun 25 2007, 09:26pm)
to je srandovní jak ten reset všecky svazuje dohromady smile.gif


to nevim jak ty, ale k zerovi citim porad to samy
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 25 2007 03:27pm
pche jako jedinej sem to rikal ze to bude v noci z 25.6 na 26.6 pche njn biggrin.gif
zase pravda
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll