Quote (MrReaper @ Mon, 25 Jun 2007, 22:16)
Quote (otko @ Mon, 25 Jun 2007, 23:12)
- kolko?

jestli dobre pocitem tak PDT je -7 a u nas je +1 takze to je 8+ k jejich casu... takze to melo byt uz v 10:00 PM? opravte me pls

-7 + 2 = 21:00, ale to už bylo, ne?

Je to hodně TRICKY!