Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 02:53pm)
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!
Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.
no beru to jak kompliment ikdyž se mi to neják nepáèí

a stìma lidma máš pravdu

na tom jsme se shodli s Dalim vìtší èást tvoøí ti co mìli pøipomínky na mùj úèet jmenovat je nebudu
btw takový menší dotaz to jak si tu psal nìco o tom at mì nechaj bejt bylo opravdu èi ironie
já to teda pøedtim pochopil jako ironii