d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Vas Nazor Na Nabozenstvi ? > jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Apr 10 2007 02:52pm
Quote (sapier @ Tue, 10 Apr 2007, 21:47)
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 08:43pm)
RETARDS COLLECTION:
1] Lua

hi ur profil biggrin.gif
Dali není in jenom se zastává svého kámoše a on jedinej mì zná líp než všichni tady na tomto foru
a ví jak sem se hroznì zmìnil
ano pravda spammoval jsem udìlal jsem chybu já chybu pøiznam <to on mì zabrzdil abych to nedìlal>
a to nemluvim o sobovi kterej je zaujatej/a oèividnì preferuje diskriminaci a to není jenom
atd tady de o to že kdo chce psa bít tak si vždy hùl najde
ale jakmile zaène nadávat baníèek viky fiflena a spammovat tak je vše ok za všim stojí Lua
jako stìma dìckama co øikal dali naprosto souhlasim
ale abych nekøivdil všem tak sou tu i výjmeèní lidé <co si øekneme jako šafránu biggrin.gif>


chyba byla ze ses narodil njn ale stalo se bohuzel


S tim se da jeste neco delat. Chyba je ze nemas mozek a s tim uz asi nic udelat nepujde
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 10 2007 02:59pm
myslim že Egy je "trendy" wink.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 10 2007 05:49pm
verim v Boha
ale to co si do dnesnej doby vymyslela a zrealizovala katolicka cirkev na SVK je hrozne
prazdne reci pachtenie sa za peniazmi a mocou a potom to tak vyzera skorumpovana banda smile.gif CEST VYNIMKAM !!!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 11 2007 08:29am
Quote (EGY @ Tue, Apr 10 2007, 08:52pm)
Quote (sapier @ Tue, 10 Apr 2007, 21:47)
Quote (Lua @ Tue, Apr 10 2007, 08:43pm)
RETARDS COLLECTION:
1] Lua

hi ur profil biggrin.gif
Dali není in jenom se zastává svého kámoše a on jedinej mì zná líp než všichni tady na tomto foru
a ví jak sem se hroznì zmìnil
ano pravda spammoval jsem udìlal jsem chybu já chybu pøiznam <to on mì zabrzdil abych to nedìlal>
a to nemluvim o sobovi kterej je zaujatej/a oèividnì preferuje diskriminaci a to není jenom
atd tady de o to že kdo chce psa bít tak si vždy hùl najde
ale jakmile zaène nadávat baníèek viky fiflena a spammovat tak je vše ok za všim stojí Lua
jako stìma dìckama co øikal dali naprosto souhlasim
ale abych nekøivdil všem tak sou tu i výjmeèní lidé <co si øekneme jako šafránu biggrin.gif>


chyba byla ze ses narodil njn ale stalo se bohuzel


S tim se da jeste neco delat. Chyba je ze nemas mozek a s tim uz asi nic udelat nepujde


Stroje chyby nedelaji.. jen lide
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 11 2007 08:53am
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!

Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 11 2007 10:30am
Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 02:53pm)
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!

Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.


no beru to jak kompliment ikdyž se mi to neják nepáèí biggrin.gif
a stìma lidma máš pravdu tongue.gif na tom jsme se shodli s Dalim vìtší èást tvoøí ti co mìli pøipomínky na mùj úèet jmenovat je nebudu
btw takový menší dotaz to jak si tu psal nìco o tom at mì nechaj bejt bylo opravdu èi ironie
já to teda pøedtim pochopil jako ironii wink.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 16 2007 11:35am
Quote (Lua @ Wed, Apr 11 2007, 04:30pm)
Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 02:53pm)
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!

Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.


no beru to jak kompliment ikdyž se mi to neják nepáèí biggrin.gif
a stìma lidma máš pravdu tongue.gif na tom jsme se shodli s Dalim vìtší èást tvoøí ti co mìli pøipomínky na mùj úèet jmenovat je nebudu
btw takový menší dotaz to jak si tu psal nìco o tom at mì nechaj bejt bylo opravdu èi ironie
já to teda pøedtim pochopil jako ironii wink.gif


jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)

co sem máš co psát, luáku? biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Apr 16 2007 11:42am
Quote (dessa5 @ Mon, Apr 16 2007, 05:35pm)
Quote (Lua @ Wed, Apr 11 2007, 04:30pm)
Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 02:53pm)
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!

Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.


no beru to jak kompliment ikdyž se mi to neják nepáèí biggrin.gif
a stìma lidma máš pravdu tongue.gif na tom jsme se shodli s Dalim vìtší èást tvoøí ti co mìli pøipomínky na mùj úèet jmenovat je nebudu
btw takový menší dotaz to jak si tu psal nìco o tom at mì nechaj bejt bylo opravdu èi ironie
já to teda pøedtim pochopil jako ironii wink.gif


jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)

co sem máš co psát, luáku? biggrin.gif


Dessa ^^ toho sem nevidìl ani nepamatuju ... zdarec chlape biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 16 2007 01:18pm
Quote (dessa5 @ Mon, Apr 16 2007, 05:35pm)
Quote (Lua @ Wed, Apr 11 2007, 04:30pm)
Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 02:53pm)
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!

Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.


no beru to jak kompliment ikdyž se mi to neják nepáèí biggrin.gif
a stìma lidma máš pravdu tongue.gif na tom jsme se shodli s Dalim vìtší èást tvoøí ti co mìli pøipomínky na mùj úèet jmenovat je nebudu
btw takový menší dotaz to jak si tu psal nìco o tom at mì nechaj bejt bylo opravdu èi ironie
já to teda pøedtim pochopil jako ironii wink.gif


jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)

co sem máš co psát, luáku? biggrin.gif


kri dessíku smile.gif pomlè nebo se stavim na d2 tì vyklepat tongue.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 16 2007 02:01pm
Quote (Lua @ Mon, Apr 16 2007, 07:18pm)
Quote (dessa5 @ Mon, Apr 16 2007, 05:35pm)
Quote (Lua @ Wed, Apr 11 2007, 04:30pm)
Quote (z3r0. @ Wed, Apr 11 2007, 02:53pm)
Lua nejak si prestoupil na jinny pristup tveho vyjadrovani, GZ!

Uz tam je i neco co se da cist, ale stale se zde jevii prvky ze ti to neni az tak prirozene. Nic si z toho nedelej, je zde takovych lidi vic.


no beru to jak kompliment ikdyž se mi to neják nepáèí biggrin.gif
a stìma lidma máš pravdu tongue.gif na tom jsme se shodli s Dalim vìtší èást tvoøí ti co mìli pøipomínky na mùj úèet jmenovat je nebudu
btw takový menší dotaz to jak si tu psal nìco o tom at mì nechaj bejt bylo opravdu èi ironie
já to teda pøedtim pochopil jako ironii wink.gif


jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)

co sem máš co psát, luáku? biggrin.gif


kri dessíku smile.gif pomlè nebo se stavim na d2 tì vyklepat tongue.gif



tohle patri do jokes
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll