d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Občané Romské Národnosti > :P
Prev1101112
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 3 2007 11:09am
Quote (undead_lord @ Tue, Jul 3 2007, 05:07pm)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 3 2007, 05:00pm)
hehe unlu tak to je nice story ^^


to bys je musel videt zive. Ty baterie jsem mel vedle sebe u kasy a ten chlap tam normalne prisel a rozbalil si je a dal je do radia xD


drzy jak lazenska veverka smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 3 2007 11:10am
Quote (undead_lord @ Tue, 3 Jul 2007, 17:07)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 3 2007, 05:00pm)
hehe unlu tak to je nice story ^^


to bys je musel videt zive. Ty baterie jsem mel vedle sebe u kasy a ten chlap tam normalne prisel a rozbalil si je a dal je do radia xD


njn frajer ...... já posledmí dobou ckány mco nepotkávám biggrin.gif asi se mě všici vyhýbají........ Ale Njaguar bude asi Niger ... dluží mě blue donor star a zatim nic biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112
Add Reply New Topic New Poll