d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Dec 1 2006 12:10pm
Quote (z3r0. @ Thu, Nov 30 2006, 08:34pm)
nejlepší signaturu ma viky,
ale až po zerovi,
pošlem na vás vlky,
pozor sme tu noví.


njn vlka uz sem mel
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Dec 1 2006 02:15pm
dekuji.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 1 2006 03:03pm
Quote (NestorQuinn @ Fri, Dec 1 2006, 09:15pm)
dekuji.


je videt jak moc ses inteligentni. Pokud to ma byt pokus o smysl pro humor tak ti to silne nevyslo
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Dec 1 2006 03:36pm
JA vim ze si nedokazu hrat na inteligentniho stejne dobre jako ty, a za to se ti omlouvam tongue.gif

dekuji.


hodim to sem,abysme se mohli hadat tady (protoze vim, ze vis, ze ja vim, ze ty nevis co je Quinn vubec zac) a nespammovali Sobovi jeho nadherny topic (sobcz :love:)

Quote (Killer111 @ Fri, Dec 1 2006, 10:58pm)
sry , ale pisu sem taky. Silne nechapu proc tady upujete mesic stary topicy jenom proto abyste byli jakoby "vtipny" , protoze tohle vam PPD zvedne zanedbatelne. Celkem me to prekvapilo u Vikyho , tydle tvoje posty sóu fakt zbytecny. o ostatnich ani nemluvim viz Nestorquinn, pugacov, z3r0
S T F U


Abych na tohle odpovedel, pouziju jeden citat - bylo to v televizi, takze to musi byt v poradku.

"Pica pica pica, mrdat prdel, mrdat kozy vole, curak vyjebany prdel zmekla, pica mrdat kunda smrad, pica pica pica pica."

Protoze nechci byt sprosty, ocitoval jsem jen tu slusnejsi cast.

A je mi uplne jedno, co si o me nejaky Killer111 bude myslet, co o me bude psat, protoze vypotit par radobychytrejch slov umi kazdej lemrouch.

This post was edited by NestorQuinn on Dec 1 2006 03:45pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 1 2006 04:02pm
to musi ti musi dat clovece hodne prace sem jednou za tejden prijit , do X topicu napsat dekuji a zase odejit. Asi mam taky maly IQ ale nejak mi nedochazi smysl tech tvych replies. Bud to ma byt vtipny nebo si chces jen zaspamovat , to ja nevim.
Ale od spamovani tu je prece mnohem vic mista po celym jsp tak proc zrovna CZE forum ?
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Dec 2 2006 04:38am
Quote (NestorQuinn @ Fri, 1 Dec 2006, 22:36)

"Pica pica pica, mrdat prdel, mrdat kozy vole, curak vyjebany prdel zmekla, pica mrdat kunda smrad, pica pica pica pica."


jo, tohle je pekne ubohy jako ostatne 90% co jde v TV


Quote (NestorQuinn @ Fri, 1 Dec 2006, 22:36)
... protoze vypotit par radobychytrejch slov umi kazdej lemrouch.


Tak se taky podle toho chovej, jinak tady tlachas zbytecne.

Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Dec 2 2006 05:33am
mele, nemel tongue.gif

nechapes souvislosti,ale to ani nebylo mym umyslem..kdo vi z ceho je to citovane, ten vi, kdo nevi, blbe keca tongue.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Dec 2 2006 07:56am
Quote (melcz @ Sat, 2 Dec 2006, 11:38)
Quote (NestorQuinn @ Fri, 1 Dec 2006, 22:36)

"Pica pica pica, mrdat prdel, mrdat kozy vole, curak vyjebany prdel zmekla, pica mrdat kunda smrad, pica pica pica pica."


jo, tohle je pekne ubohy jako ostatne 90% co jde v TV


Quote (NestorQuinn @ Fri, 1 Dec 2006, 22:36)
... protoze vypotit par radobychytrejch slov umi kazdej lemrouch.


Tak se taky podle toho chovej, jinak tady tlachas zbytecne.


ubozaku rolleyes.gif

http://youtube.com/watch?v=Mx5Wvv4N0xo

Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Dec 2 2006 08:09am
Quote (Killer111 @ Fri, Dec 1 2006, 10:02pm)
to musi ti musi dat clovece hodne prace sem jednou za tejden prijit , do X topicu napsat dekuji a zase odejit. Asi mam taky maly IQ ale nejak mi nedochazi smysl tech tvych replies. Bud to ma byt vtipny nebo si chces jen zaspamovat , to ja nevim.
Ale od spamovani tu je prece mnohem vic mista po celym jsp tak proc zrovna CZE forum ?


hehe vitej bratre
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Dec 2 2006 08:50pm
Quote (melcz @ Sat, Dec 2 2006, 03:56pm)
Quote (melcz @ Sat, 2 Dec 2006, 11:38)
Quote (NestorQuinn @ Fri, 1 Dec 2006, 22:36)

"Pica pica pica, mrdat prdel, mrdat kozy vole, curak vyjebany prdel zmekla, pica mrdat kunda smrad, pica pica pica pica."


jo, tohle je pekne ubohy jako ostatne 90% co jde v TV


Quote (NestorQuinn @ Fri, 1 Dec 2006, 22:36)
... protoze vypotit par radobychytrejch slov umi kazdej lemrouch.


Tak se taky podle toho chovej, jinak tady tlachas zbytecne.


ubozaku rolleyes.gif

http://youtube.com/watch?v=Mx5Wvv4N0xo


haha,tak i k melovi se to doneslo tongue.gif Slava,stavme pomniky... biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll