JA vim ze si nedokazu hrat na inteligentniho stejne dobre jako ty, a za to se ti omlouvam

dekuji.
hodim to sem,abysme se mohli hadat tady (protoze vim, ze vis, ze ja vim, ze ty nevis co je Quinn vubec zac) a nespammovali Sobovi jeho nadherny topic (sobcz :love:)
Quote (Killer111 @ Fri, Dec 1 2006, 10:58pm)
sry , ale pisu sem taky. Silne nechapu proc tady upujete mesic stary topicy jenom proto abyste byli jakoby "vtipny" , protoze tohle vam PPD zvedne zanedbatelne. Celkem me to prekvapilo u Vikyho , tydle tvoje posty sóu fakt zbytecny. o ostatnich ani nemluvim viz Nestorquinn, pugacov, z3r0
S T F U
Abych na tohle odpovedel, pouziju jeden citat - bylo to v televizi, takze to musi byt v poradku.
"
Pica pica pica, mrdat prdel, mrdat kozy vole, curak vyjebany prdel zmekla, pica mrdat kunda smrad, pica pica pica pica."
Protoze nechci byt sprosty, ocitoval jsem jen tu slusnejsi cast.
A je mi uplne jedno, co si o me nejaky Killer111 bude myslet, co o me bude psat, protoze vypotit par radobychytrejch slov umi kazdej lemrouch.
This post was edited by NestorQuinn on Dec 1 2006 03:45pm