Quote (IqLimited @ Mon, Feb 5 2007, 03:35pm)
Quote (isuxhard @ Mon, Feb 5 2007, 03:28pm)
Quote (IqLimited @ Mon, Feb 5 2007, 03:18pm)
Quote (CarodeJ @ Mon, Feb 5 2007, 01:59pm)
Hah, ode dneska je ze me realitni makler!Fotku v novym pracovnim oblecku brzo nabidnu k pousmati

taky sem chvilku pracoval v realitce

tak to mate spoustu casu na d2 kdyz jste neustale u compu xD
no ja uz nedelam realitniho maklere. tedka delam bankovniho poradce a zprostredkovatele a sem celou sichtu na netu

ale dia uz moc nehraju
imo realitni makler vydelava vice nez bank poradce ne?
jsem to delal chvilku a moh jsem vydelat 50k za 1 byt/budovu ...