Ja jsem ted od nedele 8h/d v praci, takze si ctu stridave GP a Supreme forum. Na supreme se flejmuje posledni 3dny porad stejne pisnicky : restart, rellog, wipe, registe limitr, help, error, down, bug apod. Neni toho v malem mnozstvi a vubec neprehanim.
Pokud bylo prvni den 3500, tak to HW asi moc nepobral, ikdyz verim ze maji 4x lepsi HW nez GP, tak ten pocet byl priliz velke sousto a vubec, na jakem HW pracuje supreme? Predpokladam ze to bude okolo 20GB ram, ale jako fakt nevim protoze jsem se nic nedozvedel. A jaky maji testovaci server(y) ?
Ad jsem hledal jak jsem hledal, tak mimo par nefunkcnich linku (zvlast web) a hromadu neprehlednych temat na foru, jsem se nic o tom nedozvedel.