d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 26 2007 09:40am
Quote (Killer111 @ Sun, Feb 18 2007, 03:51pm)
22.2.2007 rozjizdi supreme konecne live



A jake jsou prvni dojmy? Ja slibil zerovi pk, ale jeste jsem si ani nestahl c5 a za chvili bude uz asi pozde...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 26 2007 02:55pm
Quote (thebiss @ Mon, Feb 26 2007, 04:40pm)
Quote (Killer111 @ Sun, Feb 18 2007, 03:51pm)
22.2.2007 rozjizdi supreme konecne live



A jake jsou prvni dojmy? Ja slibil zerovi pk, ale jeste jsem si ani nestahl c5 a za chvili bude uz asi pozde...


mno první den 3500 lidi online, dost to padalo, druhy den to opravili hraje se hezky. Bohuzel server cap je furt plny takze kdyz te to dropne muzes chvili cekat. No a nakonec zero se stal chudak obeti, jemu to dropuje furt a furt sad.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Feb 27 2007 02:45am
Quote (Killer111 @ Mon, Feb 26 2007, 09:55pm)
Quote (thebiss @ Mon, Feb 26 2007, 04:40pm)
Quote (Killer111 @ Sun, Feb 18 2007, 03:51pm)
22.2.2007 rozjizdi supreme konecne live



A jake jsou prvni dojmy? Ja slibil zerovi pk, ale jeste jsem si ani nestahl c5 a za chvili bude uz asi pozde...


mno první den 3500 lidi online, dost to padalo, druhy den to opravili hraje se hezky. Bohuzel server cap je furt plny takze kdyz te to dropne muzes chvili cekat. No a nakonec zero se stal chudak obeti, jemu to dropuje furt a furt sad.gif


hm, mal som v plane to tam skusit.. celkom si ma odradil :/

nema vedenie v plane daky upgrade servu ?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 27 2007 03:27am
Quote (Dieoncommand @ Tue, Feb 27 2007, 09:45am)
Quote (Killer111 @ Mon, Feb 26 2007, 09:55pm)
Quote (thebiss @ Mon, Feb 26 2007, 04:40pm)
Quote (Killer111 @ Sun, Feb 18 2007, 03:51pm)
22.2.2007 rozjizdi supreme konecne live



A jake jsou prvni dojmy? Ja slibil zerovi pk, ale jeste jsem si ani nestahl c5 a za chvili bude uz asi pozde...


mno první den 3500 lidi online, dost to padalo, druhy den to opravili hraje se hezky. Bohuzel server cap je furt plny takze kdyz te to dropne muzes chvili cekat. No a nakonec zero se stal chudak obeti, jemu to dropuje furt a furt sad.gif


hm, mal som v plane to tam skusit.. celkom si ma odradil :/

nema vedenie v plane daky upgrade servu ?


mno, novy ucty uz se registrovat nedaji, maji to zamcene. Ale me se hraje v pohodicce, skoro bez lagu. Holt nekdo ma smulu
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Feb 27 2007 05:49am
Ja jsem ted od nedele 8h/d v praci, takze si ctu stridave GP a Supreme forum. Na supreme se flejmuje posledni 3dny porad stejne pisnicky : restart, rellog, wipe, registe limitr, help, error, down, bug apod. Neni toho v malem mnozstvi a vubec neprehanim.
Pokud bylo prvni den 3500, tak to HW asi moc nepobral, ikdyz verim ze maji 4x lepsi HW nez GP, tak ten pocet byl priliz velke sousto a vubec, na jakem HW pracuje supreme? Predpokladam ze to bude okolo 20GB ram, ale jako fakt nevim protoze jsem se nic nedozvedel. A jaky maji testovaci server(y) ?
Ad jsem hledal jak jsem hledal, tak mimo par nefunkcnich linku (zvlast web) a hromadu neprehlednych temat na foru, jsem se nic o tom nedozvedel.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 2 2007 06:52am
tady je odpoved tebi



2x Dual Core AMD Opteron 2212's
2x SAS 15k RPM, 73GB HDD's RAID 0
12 GB RAM, 667MHz, 4x1GB, 4x2GB
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Mar 6 2007 03:27pm
na GP vo vedomostnom kvize som vyhral mouse.. neviete kolko je realna cena na predanie? Dufam, ze ked som ju predal za 900k, nesla pod cenu
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 6 2007 03:40pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, 6 Mar 2007, 22:27)
na GP vo vedomostnom kvize som vyhral mouse.. neviete kolko je realna cena na predanie? Dufam, ze ked som ju predal za 900k, nesla pod cenu


zavislacik
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Mar 6 2007 03:45pm
Quote (otko @ Tue, Mar 6 2007, 10:40pm)
Quote (Dieoncommand @ Tue, 6 Mar 2007, 22:27)
na GP vo vedomostnom kvize som vyhral mouse.. neviete kolko je realna cena na predanie? Dufam, ze ked som ju predal za 900k, nesla pod cenu


zavislacik


keke nezavid laugh.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 6 2007 03:46pm
Quote (Dieoncommand @ Tue, 6 Mar 2007, 22:45)
Quote (otko @ Tue, Mar 6 2007, 10:40pm)
Quote (Dieoncommand @ Tue, 6 Mar 2007, 22:27)
na GP vo vedomostnom kvize som vyhral mouse.. neviete kolko je realna cena na predanie? Dufam, ze ked som ju predal za 900k, nesla pod cenu


zavislacik


keke nezavid laugh.gif


no boze 900k hore dole to mam za chvilu co machrujes tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll