Quote (Enigmma @ Wed, 12 Nov 2008, 00:38)

uprimne.. ja se smala prave te tve vete...
sorry lidi vsem co mate ban, docela me to mrzi a asi se nam to tam pekne rozpadne a kdyby nekdo chtel zacit znova tak nabizim plnou podporu v ramci moznosti....moc roztomile opravdu... jen te chci videt jak pomahas vsem co maj ban

ale jako jo... preju hodne stesti holka

(budes ho potrebovat)

za 1) myslim ze si o pomoc reknou jen lide co znam a tech je docela malo co maji ban
za 2) je tam ten asi prehlednuty dodatek V Ramci Moznosti, ale myslim ze taky nejsem jedina co bude pomahat kamaradum kterym se tohle stalo
za 3) rozumny clovek po me nebude chtit abych mu koupila nove veci, protoze usoudi ze to neni v mych moznostech
za 4)snazim se udrzet tu spolecnost co tam byla dohromady, aby lidi neodchazeli a tak hodlam prispet i tim malem co muzu nabidnout
ja taky potrebovala pomoc a snazim se to alespon nejak oplatit