d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev1101112131417Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 29 2008 05:49am
Quote (trivis @ Mon, Sep 29 2008, 12:42pm)
tak kriplici ze stanice ? a ty asi nevis co to znamena vytezit co  smile.gif
takovejch jako ty uz bylo a ani jeden nedostal kafe a cigarko happy.gif


Mi na cpz vzali krabku a nechtěli mi dat ani 1 cígo. biggrin.gif ale nakonec jsem vše přežil a vše ok smile.gif Kolik stoji zachyt na cpz tam na Praze? Trivis hm?
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Sep 29 2008 05:52am
Quote (Runn3r @ Mon, Sep 29 2008, 11:49am)
Mi na cpz vzali krabku a nechtěli mi dat ani 1 cígo. biggrin.gif ale nakonec jsem vše přežil a vše ok smile.gif Kolik stoji zachyt na cpz tam na Praze? Trivis hm?


do 600 kc tusim,ale mz pro ne kupujem jidlo ,musime jim dat najist za 2 hod a pak po 4rech hodkach...a kdzy na stanici nic neni,tak ze svyho trebas...ffs
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Sep 29 2008 05:55am
Ja mam problem ako dostat tak 20 kartonov Lucky Strikes cigariet od vas ku nam,nakolko tu kazdemu chutia a nedaju sa zohnat ...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 29 2008 06:03am
Quote (doobik @ Mon, Sep 29 2008, 12:55pm)
Ja mam problem ako dostat tak 20 kartonov Lucky Strikes cigariet od vas ku nam,nakolko tu kazdemu chutia a nedaju sa zohnat ...


lol.Taky kouříš nej cigarka žejo smile.gif červene lucky strike = amen tma

Quote (trivis @ Mon, Sep 29 2008, 12:52pm)
do 600 kc tusim,ale mz pro ne kupujem jidlo ,musime jim dat najist za 2 hod a pak po 4rech hodkach...a kdzy na stanici nic neni,tak ze svyho trebas...ffs


myslim že mi něco tlačili do hlavy ale ja to nežral. + mi hodili ahdru a ať si po sobě uklidim to co jsem udělal. :Djsem se začal smat a šel jsem si odpočinout biggrin.gif

This post was edited by Runn3r on Sep 29 2008 06:04am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 29 2008 06:10am
Ono je rozdil pokud ses na CPZ a pokud si te pozvou na vyslech biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 29 2008 06:13am
Quote (Jameess @ Mon, Sep 29 2008, 01:10pm)
Ono je rozdil pokud ses na CPZ a pokud si te pozvou na vyslech biggrin.gif


Ja nebyl nikde zvany oni mě vzali a už jsem jel biggrin.gif oktavkou 1.9 haha
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 29 2008 06:26am
ted me napadlo, jak by jsi na svsechny zavrel za tu zed zil by jsi venku jen se svoji bilou rasou.


Tak proc si nekoupis velkej pozemek, treba jeste s kamradama a svoji ridinou, kterou pred tim vsim svinstvem (nami) chces chranit a nepostavis tam velkou zed, ucel to splni uplne stejne.


Quote
Ze se nebojim rosekat cikany kdyz vidim ze treba prodavaj drogy nebo jsou drzí?


jak jsem rekl, znam nekolik pripadu, kdy jsou nackove ve vezeni za prodej drog. s temi by jsi udelal co?

This post was edited by Sentinel4 on Sep 29 2008 06:30am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 29 2008 06:29am
Ach jo...asi jsem jeste porad dite protoze jsem se neudrzel a zareaguju zase...
Ale boze muj....vetsina z vas ma tak pokroucene nazory....ze mi nezbyva nez se jit vyblit na zachod, umyt to poradne hajzlstetkou...a splachnout
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Sep 29 2008 07:01am
Ja nefajcim,smrdi mi to,ale poznam ludi,co su ochotny za ne dat riadne prachy smile.gif) ..
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2008 07:10am
Quote (trivis @ Sat, Sep 27 2008, 11:06am)
co mi vadi :

neofasisti ,kteri nici majetek statu a utoci na policisty pri demonstracich
chuligani,co nici stadiony a perou se - a pak si jeste stezujou na neprimerenej zakrok pcr
lidi,co nepracujou
nelegalni pristehovalci
fetaci,vyhulenci,smazky,anarchisti
necinnost politiku
nedokonalost zakona
placeni u doktora



??? retarde !!!

Si copak policajt?...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131417Next
Add Reply New Topic New Poll