Quote (Sobcz @ Sun, Aug 3 2008, 04:14pm)
shako, zaka, highlords, goreriders, enigma, grief to tak tipuju... jj 100k fg minimálně.
teda to je tip jak svin
ses vedle jak ta jedle typku ,ja mam mara 20,10 ed bloods,shako 99 def sox ral kvili fire res,coh,a sry na zaka nemam tak puzivam stit od anyi,no a pak jasne dungo to je jasne nej pasek na nld,a v invu mam mf scs jako hero to je snad best ne?ani nemam cta ja si tam davam 1 sox scepter aby to vypadalo hezky, a kdyz chci vypadat obzlvast krute tak si nasadim crown of thieves
This post was edited by trivis on Aug 3 2008 10:19am