d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Je Nejmocnějčí Hráč Z čech A Slovenska??? > Ten Nejlepší Je Kdo??
Prev1101112131431Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Aug 3 2008 09:56am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 16:47)
jeste sem zapomnel dodat..pokud jde o nejnadupanejsi char tak to je muj smita kam se na nej serete smile.gif


jj, vic hoven do neho dat totiz nejde smile.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 10:07am
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 3 2008, 03:56pm)
jj, vic hoven do neho dat totiz nejde smile.gif


xD to mas recht lepsi uz byt nemuze,kdyz bych hom chtel prodat tak mam vic fg nez mas ty za vsechny chary dohraomady a to neprehanim

...ale to ty jiste vis pac muj smita te dycinky rozsekal a nidky si ho nezabil,to je fakt se kteym se asi tezko vyrovnavas ale zkus to no....
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Aug 3 2008 10:12am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 17:07)
xD to mas recht lepsi uz byt nemuze,kdyz bych hom chtel prodat tak mam vic fg nez mas ty za vsechny chary dohraomady a to neprehanim

...ale to ty jiste vis pac muj smita te dycinky rozsekal a nidky si ho nezabil,to je fakt se kteym se asi tezko vyrovnavas ale zkus to no....


ale jo... vyrovnam se s tim, tvyho smitu nemuzu nikdy porazit. Je moc dobrej sad.gif

jinak moje blizna stoji hrave vic nez tvuj smiter. 10k snad nema ne? smile.gif
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 10:13am
ahah,10k to bych mel ani nepocitam inv a stash smile.gif

e/
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 3 2008, 04:12pm)
ale jo... vyrovnam se s tim, tvyho smitu nemuzu nikdy porazit. Je moc dobrej sad.gif


co nadelas,tata koupi slona wink.gif



This post was edited by trivis on Aug 3 2008 10:15am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 3 2008 10:14am
Quote (trivis @ Sun, Aug 3 2008, 05:07pm)
xD to mas recht lepsi uz byt nemuze,kdyz bych hom chtel prodat tak mam vic fg nez mas ty za vsechny chary dohraomady a to neprehanim

...ale to ty jiste vis pac muj smita te dycinky rozsekal a nidky si ho nezabil,to je fakt se kteym se asi tezko vyrovnavas ale zkus to no....


shako, zaka, highlords, goreriders, enigma, grief to tak tipuju... jj 100k fg minimálně.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 10:17am
Quote (Sobcz @ Sun, Aug 3 2008, 04:14pm)
shako, zaka, highlords, goreriders, enigma, grief to tak tipuju... jj 100k fg minimálně.


teda to je tip jak svin

ses vedle jak ta jedle typku ,ja mam mara 20,10 ed bloods,shako 99 def sox ral kvili fire res,coh,a sry na zaka nemam tak puzivam stit od anyi,no a pak jasne dungo to je jasne nej pasek na nld,a v invu mam mf scs jako hero to je snad best ne?ani nemam cta ja si tam davam 1 sox scepter aby to vypadalo hezky, a kdyz chci vypadat obzlvast krute tak si nasadim crown of thieves wink.gif

This post was edited by trivis on Aug 3 2008 10:19am
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Aug 3 2008 10:19am
Quote (trivis @ Sun, 3 Aug 2008, 17:17)
teda to je tip jak svin

ses vedle jak ta jedle typku ,ja mam mara 20,10 ed bloods,shako 99 def sox ral kvili fire res,coh,a sry na zaka nemam tak puzivam stit od anyi,no a pak jasne dungo to je jasne nej pasek na nld,a v invu mam mf scs jako hero to je snad best ne?


rekni nam co pouzivas nebo se snad stydis ze cena tvyho smitera nestoji ani 3k? smile.gif

edit: a vynech veci jako sako, eni, mara atd.. ~~

This post was edited by undead_lord on Aug 3 2008 10:20am
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 10:21am
Quote (trivis @ Sun, Aug 3 2008, 04:17pm)
teda to je tip jak svin

ses vedle jak ta jedle typku ,ja mam mara 20,10 ed bloods,shako 99 def sox ral kvili fire res,coh,a sry na zaka nemam tak puzivam stit od anyi,no a pak jasne dungo to je jasne nej pasek na nld,a v invu mam mf scs jako hero to je snad best ne?ani nemam cta ja si tam davam 1 sox scepter aby to vypadalo hezky, a kdyz chci vypadat obzlvast krute tak si nasadim crown of thieves wink.gif


todle pouzivam to je jasny ne?to je min 50 k fg jen to luskne
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 3 2008 10:24am
Quote (trivis @ Sun, Aug 3 2008, 05:17pm)
teda to je tip jak svin

ses vedle jak ta jedle typku ,ja mam mara 20,10 ed bloods,shako 99 def sox ral kvili fire res,coh,a sry na zaka nemam tak puzivam stit od anyi,no a pak jasne dungo to je jasne nej pasek na nld,a v invu mam mf scs jako hero to je snad best ne?ani nemam cta ja si tam davam 1 sox scepter aby to vypadalo hezky, a kdyz chci vypadat obzlvast krute tak si nasadim crown of thieves wink.gif


A víš ty co ? Já ti to věřim.
Member
Posts: 31,686
Joined: May 24 2007
Gold: 0.01
Aug 3 2008 10:26am
Quote (Sobcz @ Sun, Aug 3 2008, 04:24pm)
A víš ty co ? Já ti to věřim.


diky,sem rad ze aspon nekdo umi ocenit pravdomluvnost.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131431Next
Closed New Topic New Poll