d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hero_cz Is Easy! > Check This Topic ^^
Prev110111213Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 31 2008 07:10am
Quote (Black_WoH @ Sat, 31 May 2008, 14:08)
ouu slova od kaidzase pouziva pritom se chova jak blba zverina ... slovenskej rap k.o jednou ranou vyniknes na hlave s monoklem hned rano
otko ty si smetko na mej podrazce vyjebu stebou vsecko ,, od hoven az po blitky skoncis jak slovenskej chalan davajici si tripky...

k.o


ooooooo nieeeee tvrde to slova od nast rocneho chalaniska

ty si teda ganxta zalozis si aj daku kapelu? ci radsej sam nech letia na teba babenky

siltovku si strc este hlbsie do ricky aby sa ti narovnala a mala vonu konvaliniek mucko
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 31 2008 07:13am
Quote (Black_WoH @ Sat, May 31 2008, 01:08pm)
ouu slova od kaidzase pouziva pritom se chova jak blba zverina ... slovenskej rap k.o jednou ranou vyniknes na hlave s monoklem hned rano
otko ty si smetko na mej podrazce vyjebu stebou vsecko ,, od hoven az po blitky skoncis jak slovenskej chalan davajici si tripky...

k.o


Mr. Gangsta Rap is back in black biggrin.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
May 31 2008 07:20am
Quote (fifky-OVA @ Sat, May 31 2008, 01:13pm)
Mr. Gangsta Rap is back in black biggrin.gif


ofc laugh.gif kdo je nej ?? je to black ... ten co otkovi prebral text a hlasi na nej jak zurivej pes .. otko je v piciiiii nema slov ... kurva si skocim zatim vysrat na zachod ...

otko icon_pointr.gif k.o ... dobry aspon sme se pobavili smile.gif


btw : kdyby si mel otko zajem a fakt sis to nekde necet a neprepisoval coz pochybuju tak rekni smile.gif slo by s tim neco udelat ... biggrin.gif treba ne hned hlasit na muj vek a na mi veci ktery ted skoro nenosim pac je horko tongue.gif k?

btw husty by bylo si zalozit guild tady na jsp ... a bejt tam jen ty spravny lidi vid ... fifkyova biggrin.gif

This post was edited by Black_WoH on May 31 2008 07:23am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 31 2008 07:22am
Quote (Black_WoH @ Sat, 31 May 2008, 14:20)
ofc laugh.gif kdo je nej ?? je to black ... ten co otkovi prebral text a hlasi na nej jak zurivej pes .. otko je v piciiiii nema slov ... kurva si skocim zatim vysrat na zachod ...

otko icon_pointr.gif k.o ... dobry aspon sme se pobavili smile.gif


srsis samym ftipom

namiesto srania do zachodu si naser do gati nech ti pekne vysia biggrin.gif budes koool
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 31 2008 07:27am
Quote (Black_WoH @ Sat, May 31 2008, 01:20pm)
ofc laugh.gif kdo je nej ?? je to black ... ten co otkovi prebral text a hlasi na nej jak zurivej pes .. otko je v piciiiii nema slov ... kurva si skocim zatim vysrat na zachod ...

otko icon_pointr.gif k.o ... dobry aspon sme se pobavili smile.gif


btw : kdyby si mel otko zajem a fakt sis to nekde necet a neprepisoval coz pochybuju tak rekni smile.gif slo by s tim neco udelat ... biggrin.gif treba ne hned hlasit na muj vek a na mi veci ktery ted skoro nenosim pac je horko tongue.gif k?

btw husty by bylo si zalozit guild tady na jsp ... a bejt tam jen ty spravny lidi vid ... fifkyova biggrin.gif


nestras s tebou do guildu plz
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
May 31 2008 07:29am
Quote (otko @ Sat, May 31 2008, 01:22pm)
srsis samym ftipom

namiesto srania do zachodu si naser do gati nech ti pekne vysia biggrin.gif budes koool


otko neni fer to je v pici hlasi na moji ksiltovku pritom je z nitry ... sam v profilu ma nasrano .. zadnou fotku svou jenom z prdele profil udelano
hlasi jak je nej ... pritom je to gay ... prej si mam nasrat do kalhot prej je to koool na hajzlu je dusno aaaaa z prdele mi uz leze kůůl ...
hazim si ho do kalhot at sem tvrdsi jak master jay Zí ... vyjdu ven s hovnem v gatich vsichni lidi kviciii .. prchajii kdyz me vidi ...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 31 2008 07:43am
Quote (Black_WoH @ Sat, 31 May 2008, 14:29)
otko neni fer to je v pici hlasi na moji ksiltovku pritom je z nitry ... sam v profilu ma nasrano .. zadnou fotku svou jenom z prdele profil udelano
hlasi jak je nej ... pritom je to gay ... prej si mam nasrat do kalhot prej je to koool na hajzlu je dusno aaaaa z prdele mi uz leze kůůl ...
hazim si ho do kalhot at sem tvrdsi jak master jay Zí ... vyjdu ven s hovnem v gatich vsichni lidi kviciii .. prchajii kdyz me vidi ...


tymto si sa zaklincoval biggrin.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 31 2008 07:46am
Quote (fifky-OVA @ Sat, May 31 2008, 12:34pm)
lua te znici jak male decko


tak at me teda jde znicit smile.gif

Quote (ghetofu)
Ja nevim pánové, nechci někoho soudit...ale Wourly je bud malej kluk, nebo pěkný pokritec a pitomec.


uz jsem zde psal duvod tohoto topic smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
May 31 2008 07:52am
Quote (Wourly @ Sat, May 31 2008, 02:46pm)
uz jsem zde psal duvod tohoto topic smile.gif


Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
May 31 2008 08:03am
Quote (Black_WoH @ Sat, May 31 2008, 01:29pm)
otko neni fer to je v pici hlasi na moji ksiltovku pritom je z nitry ... sam v profilu ma nasrano .. zadnou fotku svou jenom z prdele profil udelano
hlasi jak je nej ... pritom je to gay ... prej si mam nasrat do kalhot prej je to koool na hajzlu je dusno aaaaa z prdele mi uz leze kůůl ...
hazim si ho do kalhot at sem tvrdsi jak master jay Zí ... vyjdu ven s hovnem v gatich vsichni lidi kviciii .. prchajii kdyz me vidi ...


hahahaha rofl

fotka v tvojem profilu, no nevím jestli to byl strategický tah rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev110111213Next
Closed New Topic New Poll