d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 15 2007 12:46pm
Quote (z3r0. @ Tue, 15 May 2007, 20:40)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 12:01pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 5 May 2007, 07:59)
Quote (jirun @ Sat, May 5 2007, 07:52am)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 06:44am)
Quote (jirun @ Sat, 5 May 2007, 07:17)
mam ot: vytvorim topic a kdyz skoncim trade, je tam nekde moznost topic zavrit , nebo mam jenom pridat dalsi post treba "t4t" , nebo proste NIC?


zavrit nejde max ho zavre trade moderator enbo member ++ tusim za spam atd

jinak nic psat nemusis max to t4t smile.gif

a nebo t/c to znamena topic closed


Diky Hero smile.gif
Ja jen ze mi prisla nabidka jako post, ktera nebyla v topicu, vec sem prodal a pak prisla dalsi. Napsal sem do topicu "topic closed" a hned mi dalsi napsal "no spam nooob" , taxem chtel vedet kdo je asi vetsi ..


M++ muze zavirat jen svoje vlastni posty Hero .. wink.gif


no to nevim ja to nikdy nestudoval smile.gif


HERO TY SI TAK CHYTRY NEBO TO JENOM DELAS????


ZERO SI TAK BLBY NEBO TO JEN DELAS????
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 15 2007 12:50pm
Quote (Karbec @ Tue, May 15 2007, 07:46pm)
Quote (z3r0. @ Tue, 15 May 2007, 20:40)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 12:01pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 5 May 2007, 07:59)
Quote (jirun @ Sat, May 5 2007, 07:52am)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 06:44am)
Quote (jirun @ Sat, 5 May 2007, 07:17)
mam ot: vytvorim topic a kdyz skoncim trade, je tam nekde moznost topic zavrit , nebo mam jenom pridat dalsi post treba "t4t" , nebo proste NIC?


zavrit nejde max ho zavre trade moderator enbo member ++ tusim za spam atd

jinak nic psat nemusis max to t4t smile.gif

a nebo t/c to znamena topic closed


Diky Hero smile.gif
Ja jen ze mi prisla nabidka jako post, ktera nebyla v topicu, vec sem prodal a pak prisla dalsi. Napsal sem do topicu "topic closed" a hned mi dalsi napsal "no spam nooob" , taxem chtel vedet kdo je asi vetsi ..


M++ muze zavirat jen svoje vlastni posty Hero .. wink.gif


no to nevim ja to nikdy nestudoval smile.gif


HERO TY SI TAK CHYTRY NEBO TO JENOM DELAS????


ZERO SI TAK BLBY NEBO TO JEN DELAS????


CO DELAMMMM!!!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 15 2007 01:59pm
Quote (z3r0. @ Tue, May 15 2007, 07:50pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 15 2007, 07:46pm)
Quote (z3r0. @ Tue, 15 May 2007, 20:40)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 12:01pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 5 May 2007, 07:59)
Quote (jirun @ Sat, May 5 2007, 07:52am)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 06:44am)
Quote (jirun @ Sat, 5 May 2007, 07:17)
mam ot: vytvorim topic a kdyz skoncim trade, je tam nekde moznost topic zavrit , nebo mam jenom pridat dalsi post treba "t4t" , nebo proste NIC?


zavrit nejde max ho zavre trade moderator enbo member ++ tusim za spam atd

jinak nic psat nemusis max to t4t smile.gif

a nebo t/c to znamena topic closed


Diky Hero smile.gif
Ja jen ze mi prisla nabidka jako post, ktera nebyla v topicu, vec sem prodal a pak prisla dalsi. Napsal sem do topicu "topic closed" a hned mi dalsi napsal "no spam nooob" , taxem chtel vedet kdo je asi vetsi ..


M++ muze zavirat jen svoje vlastni posty Hero .. wink.gif


no to nevim ja to nikdy nestudoval smile.gif


HERO TY SI TAK CHYTRY NEBO TO JENOM DELAS????


ZERO SI TAK BLBY NEBO TO JEN DELAS????


CO DELAMMMM!!!


Zero je jen momentálnì zavostalej wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 15 2007 09:45pm
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 08:59pm)
Quote (z3r0. @ Tue, May 15 2007, 07:50pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 15 2007, 07:46pm)
Quote (z3r0. @ Tue, 15 May 2007, 20:40)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 12:01pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 5 May 2007, 07:59)
Quote (jirun @ Sat, May 5 2007, 07:52am)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 06:44am)
Quote (jirun @ Sat, 5 May 2007, 07:17)
mam ot: vytvorim topic a kdyz skoncim trade, je tam nekde moznost topic zavrit , nebo mam jenom pridat dalsi post treba "t4t" , nebo proste NIC?


zavrit nejde max ho zavre trade moderator enbo member ++ tusim za spam atd

jinak nic psat nemusis max to t4t smile.gif

a nebo t/c to znamena topic closed


Diky Hero smile.gif
Ja jen ze mi prisla nabidka jako post, ktera nebyla v topicu, vec sem prodal a pak prisla dalsi. Napsal sem do topicu "topic closed" a hned mi dalsi napsal "no spam nooob" , taxem chtel vedet kdo je asi vetsi ..


M++ muze zavirat jen svoje vlastni posty Hero .. wink.gif


no to nevim ja to nikdy nestudoval smile.gif


HERO TY SI TAK CHYTRY NEBO TO JENOM DELAS????


ZERO SI TAK BLBY NEBO TO JEN DELAS????


CO DELAMMMM!!!


Zero je jen momentálnì zavostalej wink.gif


ZAVOSTALEJ, FUJ TO JE HNUSNE SLOVO .... U NAS SE RIKA: ZAOSTALY!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 19 2007 03:46pm
je zakazany prodavat duped soje jako duped na eventy?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 19 2007 05:15pm
Quote (Esantin @ Sat, 19 May 2007, 23:46)
je zakazany prodavat duped soje jako duped na eventy?


nevim
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 19 2007 05:25pm
Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 07:59pm)
Quote (z3r0. @ Tue, May 15 2007, 07:50pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 15 2007, 07:46pm)
Quote (z3r0. @ Tue, 15 May 2007, 20:40)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 12:01pm)
Quote (Sobcz @ Sat, 5 May 2007, 07:59)
Quote (jirun @ Sat, May 5 2007, 07:52am)
Quote (hero_cz @ Sat, May 5 2007, 06:44am)
Quote (jirun @ Sat, 5 May 2007, 07:17)
mam ot: vytvorim topic a kdyz skoncim trade, je tam nekde moznost topic zavrit , nebo mam jenom pridat dalsi post treba "t4t" , nebo proste NIC?


zavrit nejde max ho zavre trade moderator enbo member ++ tusim za spam atd

jinak nic psat nemusis max to t4t smile.gif

a nebo t/c to znamena topic closed


Diky Hero smile.gif
Ja jen ze mi prisla nabidka jako post, ktera nebyla v topicu, vec sem prodal a pak prisla dalsi. Napsal sem do topicu "topic closed" a hned mi dalsi napsal "no spam nooob" , taxem chtel vedet kdo je asi vetsi ..


M++ muze zavirat jen svoje vlastni posty Hero .. wink.gif


no to nevim ja to nikdy nestudoval smile.gif


HERO TY SI TAK CHYTRY NEBO TO JENOM DELAS????


ZERO SI TAK BLBY NEBO TO JEN DELAS????


CO DELAMMMM!!!


Zero je jen momentálnì zavostalej wink.gif


Pome postavit najvacsiu pyramidu na D2JSP...Quotuje !
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 19 2007 05:37pm
[QUOTE=doobik,Sun, 20 May 2007, 01:25][QUOTE=Sobcz,Tue, May 15 2007, 07:59pm][QUOTE=z3r0.,Tue, May 15 2007, 07:50pm][QUOTE=Karbec,Tue, May 15 2007, 07:46pm][QUOTE=z3r0.,Tue, 15 May 2007, 20:40][QUOTE=hero_cz,Sat, May 5 2007, 12:01pm][QUOTE=Sobcz,Sat, 5 May 2007, 07:59][QUOTE=jirun,Sat, May 5 2007, 07:52am][QUOTE=hero_cz,Sat, May 5 2007, 06:44am][QUOTE=jirun,Sat, 5 May 2007, 07:17]mam ot: vytvorim topic a kdyz skoncim trade, je tam nekde moznost topic zavrit , nebo mam jenom pridat dalsi post treba "t4t" , nebo proste NIC?[/QUOTE]

zavrit nejde max ho zavre trade moderator enbo member ++ tusim za spam atd

jinak nic psat nemusis max to t4t smile.gif

a nebo t/c to znamena topic closed[/QUOTE]

Diky Hero smile.gif
Ja jen ze mi prisla nabidka jako post, ktera nebyla v topicu, vec sem prodal a pak prisla dalsi. Napsal sem do topicu "topic closed" a hned mi dalsi napsal "no spam nooob" , taxem chtel vedet kdo je asi vetsi ..[/QUOTE]

M++ muze zavirat jen svoje vlastni posty Hero .. wink.gif[/QUOTE]

no to nevim ja to nikdy nestudoval smile.gif[/QUOTE]

HERO TY SI TAK CHYTRY NEBO TO JENOM DELAS????[/QUOTE]

ZERO SI TAK BLBY NEBO TO JEN DELAS????[/QUOTE]

CO DELAMMMM!!![/QUOTE]

Zero je jen momentálnì zavostalej wink.gif[/QUOTE]

Pome postavit najvacsiu pyramidu na D2JSP...Quotuje ![/QUOTE]

se rozpadne :/
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 20 2007 02:17am
Quote (Esantin @ Sat, 19 May 2007, 22:46)
je zakazany prodavat duped soje jako duped na eventy?


Myslim, že jo. Prodávej je jako "BNet" SoJe, to je ok a každej pochopí.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 20 2007 02:30am
Quote (zerkii @ Sun, May 20 2007, 08:17am)
Quote (Esantin @ Sat, 19 May 2007, 22:46)
je zakazany prodavat duped soje jako duped na eventy?


Myslim, že jo. Prodávej je jako "BNet" SoJe, to je ok a každej pochopí.


to jsem zkoušel, ale topic mi zavøeli. Mùžu to prodávat jako pwe?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131425Next
Closed New Topic New Poll