Quote (Sobcz @ Thu, 22 May 2008, 18:47)
ježiš tolik fg kolik sem já rozdal si ty vživotě na kontě ani neměl

oba tu pekne kecate jak vsude rozdavate fg ale ja nedostal jeste ani fg

tak ja nvm kdo se tu ma s cim vytahovat co kdybyste daly treba zavod kdo mi da vic fg?to ne jo?

ale to uz tu vlastne zebram takze to neberte vazne .)