d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev1101112131420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Apr 20 2008 11:28am
Quote (hero_cz @ Sun, 20 Apr 2008, 17:22)
TEN JE Z OSTRAVY POCHYBUJI ZE JSI SE JEN TAK Z PRDELE SEL PROJIT DO OSTRAVY ^^


byl jsem tam na party smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 10:11am
Fotecka alkoholu ktery sem vypipil s par kamosema bude navazovat na dalsi uz tu smutnejsi kapitolu te kalby biggrin.gif pokud bude nekdo chtit vydet jak sem dopat po tom biggrin.gif tak rekni biggrin.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 30 2008 10:28am
Quote (Nipik @ Wed, 30 Apr 2008, 18:11)
Fotecka alkoholu ktery sem vypipil s par kamosema bude navazovat na dalsi uz tu smutnejsi kapitolu te kalby biggrin.gif <IMG alt="" src="http://img222.imageshack.us/img222/725/maturakapioviny047yz8.jpg"> pokud bude nekdo chtit vydet jak sem dopat po tom biggrin.gif tak rekni biggrin.gif


fuj breznak :/ ale tu druhou fotku tam hodit muzes rad se pobavim jak nekdo neumi chlastat tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 30 2008 10:30am
Quote (Log_in @ Wed, Apr 30 2008, 04:28pm)
fuj breznak :/ ale tu druhou fotku tam hodit muzes rad se pobavim jak nekdo neumi chlastat tongue.gif


jo no biggrin.gif tato fotka uz je asi 2 roky stara to mi bylo.. hmm 13 biggrin.gif a tolik chlastu btw neni to nic hezkyho smile.gif ale budu muset pockat na bratra -.- nebot je to velice peclive schovany a zaheslovany aby to nenasly rodice smile.gif

E: je to Branik ty breznaku wink.gif

This post was edited by Nipik on Apr 30 2008 10:30am
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 30 2008 10:43am
[QUOTE=Nipik,Wed, 30 Apr 2008, 18:30]<DIV class=quote1>Quote (Log_in @ Wed, Apr 30 2008, 04:28pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->fuj breznak :/ ale tu druhou fotku tam hodit muzes rad se pobavim jak nekdo neumi chlastat tongue.gif[/QUOTE]

jo no biggrin.gif tato fotka uz je asi 2 roky stara to mi bylo.. hmm 13 biggrin.gif a tolik chlastu btw neni to nic hezkyho smile.gif ale budu muset pockat na bratra -.- nebot je to velice peclive schovany a zaheslovany aby to nenasly rodice smile.gif

E: je to Branik ty breznaku wink.gif[/QUOTE]

branik to existje jo? u nas somraci chlastaj breznaky a to vypada podobne smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 30 2008 10:44am
E: je to Branik ty breznaku wink.gif[/QUOTE]

branik to existje jo? u nas somraci chlastaj breznaky a to vypada podobne smile.gif

jinak na 13 let slusnej vykon biggrin.gif

This post was edited by Log_in on Apr 30 2008 10:44am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 30 2008 11:15am
dobre sracky pijete:)
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 30 2008 11:40am
Quote (Nipik @ Wed, 30 Apr 2008, 17:30)
jo no biggrin.gif tato fotka uz je asi 2 roky stara to mi bylo.. hmm 13 biggrin.gif a tolik chlastu btw neni to nic hezkyho smile.gif ale budu muset pockat na bratra -.- nebot je to velice peclive schovany a zaheslovany  aby to nenasly rodice smile.gif

E: je to Branik ty breznaku wink.gif




chlastáním ve třinácti to začíná... názorem na svět jako má sob to končí
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 30 2008 12:03pm
Quote (Nipik @ Wed, 30 Apr 2008, 18:11)
Fotecka alkoholu ktery sem vypipil s par kamosema bude navazovat na dalsi uz tu smutnejsi kapitolu te kalby biggrin.gif <IMG alt="" src="http://img222.imageshack.us/img222/725/maturakapioviny047yz8.jpg"> pokud bude nekdo chtit vydet jak sem dopat po tom biggrin.gif tak rekni biggrin.gif


taky jsem začínal ve 13 ...ale začínat na takovýchle sračkách :fuj:
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 30 2008 12:15pm
lol dobry sracky no tongue.gif bozkov .. biggrin.gif no ale urcite vas ty hovinka rozmrdali smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131420Next
Add Reply New Topic New Poll