[QUOTE=Nipik,Wed, 30 Apr 2008, 18:30]<DIV class=quote1>Quote (Log_in @ Wed, Apr 30 2008, 04:28pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->fuj breznak :/ ale tu druhou fotku tam hodit muzes rad se pobavim jak nekdo neumi chlastat

[/QUOTE]
jo no

tato fotka uz je asi 2 roky stara to mi bylo.. hmm 13

a tolik chlastu btw neni to nic hezkyho

ale budu muset pockat na bratra -.- nebot je to velice peclive schovany a zaheslovany aby to nenasly rodice

E: je to Branik ty breznaku

[/QUOTE]
branik to existje jo? u nas somraci chlastaj breznaky a to vypada podobne