Quote (Sobcz @ Sat, Jan 5 2008, 10:24pm)
rofl todle nikdo neřikal .. já doufal že se budu bát.. a celý mi to přišlo vopravdu jako trapárna, atmosféru sem nikde nezaznamenal, asi sem si jí nevšim. fakt pro me to byly vyhozeny dve kila. lepsi vod Kinga mi prislo tedka to davali v bedne .. Bouře století.
nj báť som sa nebál ani ja, ale nemyslím, že to bol film a príbeh tvorený len s tým zámerom aby si sa pri tom klepal, mne sa to páčilo hlavne kvôli všemožným výmyslom a peknej fantázii autora

nj každý má iný vkus

inak na počudovanie celkom dobrý film na oddych je teraz Hitman

síce sa tam len od začiatku do konca striela, ale celkom chytlavé to je