d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 164
Joined: Feb 17 2006
Gold: 0.00
Jan 6 2008 12:58am
Quote (Sobcz @ Sat, Jan 5 2008, 10:24pm)
rofl todle nikdo neřikal .. já doufal že se budu bát.. a celý mi to přišlo vopravdu jako trapárna, atmosféru sem nikde nezaznamenal, asi sem si jí nevšim. fakt pro me to byly vyhozeny dve kila. lepsi vod Kinga mi prislo tedka to davali v bedne .. Bouře století.


nj báť som sa nebál ani ja, ale nemyslím, že to bol film a príbeh tvorený len s tým zámerom aby si sa pri tom klepal, mne sa to páčilo hlavne kvôli všemožným výmyslom a peknej fantázii autora smile.gif nj každý má iný vkus tongue.gif inak na počudovanie celkom dobrý film na oddych je teraz Hitman smile.gif síce sa tam len od začiatku do konca striela, ale celkom chytlavé to je
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 6 2008 06:19am
Quote (oiep @ Sun, 6 Jan 2008, 07:58)
nj báť som sa nebál ani ja, ale nemyslím, že to bol film a príbeh tvorený len s tým zámerom aby si sa pri tom klepal, mne sa to páčilo hlavne kvôli všemožným výmyslom a peknej fantázii autora smile.gif nj každý má iný vkus tongue.gif inak na počudovanie celkom dobrý film na oddych je teraz Hitman smile.gif síce sa tam len od začiatku do konca striela, ale celkom chytlavé to je


No hral jsem dvojku trojku a ctyrku tak doufam ze me to nezklame... Ale slysel jsem ze ten film neni stealth takze je to zrejme v pici sad.gif

Shining je puvodne od kinga? sem myslel ze je to Kubrickuv vymysl
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 6 2008 02:26pm
ja proste miluju film Komando, ale jako vazne.... at si kazdej rika co chce je to proste bozskej film wink.gif
Member
Posts: 287
Joined: Apr 12 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 6 2008 02:47pm
pRISON BREAK

Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jan 6 2008 03:07pm
Quote (Sobcz @ Sun, 6 Jan 2008, 21:26)
ja proste miluju film Komando, ale jako vazne.... at si kazdej rika co chce je to proste bozskej film wink.gif


a co takovy Pravdivy lzi ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 6 2008 03:51pm
Quote (pugacov @ Sun, Jan 6 2008, 10:07pm)
a co takovy Pravdivy lzi ?


druhej nejlepsi film vod svarcika wink.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 6 2008 03:56pm
Quote (Sobcz @ Sun, 6 Jan 2008, 22:51)
druhej nejlepsi film vod svarcika wink.gif


predator 1 >all
a samozdrejme terminator 2 (3 taky)

This post was edited by hero_cz on Jan 6 2008 03:57pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 6 2008 04:02pm
Quote (hero_cz @ Sun, Jan 6 2008, 09:56pm)
predator 1 >all
a samozdrejme terminator 2 (3 taky)


rofl.gif

jako nejsou to špatné filmy ale jako best bych je asi nedal laugh.gif

e : i když mě se taky třeba líbi Kill Bill aspoň ta jednička wink.gif

This post was edited by mortwatcher on Jan 6 2008 04:03pm
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Jan 6 2008 05:21pm
Quote (hero_cz @ Sun, 6 Jan 2008, 22:56)
predator 1 >all
a samozdrejme terminator 2 (3 taky)


Nprosty klasiky, pro me je to sin slavy smile.gif
+ vetrelci a The Thing
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jan 7 2008 12:55am
a co tak Barbar (C)onan a Red Sonja?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll