d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev1101112131418Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 6 2008 10:26am
Quote (vanys @ Wed, 6 Feb 2008, 18:02)
omg n44p


drz hubu čuraku.. pripadas si huste kdyz napises OMG N44P ?
PHU JE MUJ KAMOS!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 6 2008 10:40am
lol chodíte ještě spolu do třídy nebo už jste vyšli zš ? biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 6 2008 10:59am
Quote (Karbec @ Wed, Feb 6 2008, 04:26pm)
drz hubu čuraku.. pripadas si huste kdyz napises OMG N44P ?
PHU JE MUJ KAMOS!


phu je lama
Esa: nevysli
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 6 2008 01:09pm
Quote (vanys @ Wed, 6 Feb 2008, 17:59)
phu je lama
Esa: nevysli


jsem, ale stejně mi pořád nikdo nedokázal odpovědět, kdo to v tom sigu je.

jo a GRATZ k Tvojí +2. ČÍRZ
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 6 2008 01:36pm
V tom signu jsem JA smile.gif a myslim to smrtelne vazne tak si podobne nazvy typu: stetka nech pro sebe pls ju? sad.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Feb 6 2008 01:49pm
Quote (Enigmma @ Wed, 6 Feb 2008, 20:36)
V tom signu jsem JA smile.gif a myslim to smrtelne vazne tak si podobne nazvy typu: stetka nech pro sebe pls ju? sad.gif


Taky mohu potvrdit že je to ona tongue.gif
A světlejší barvy nejsou třeba. Tmavé Signy jsou tha best, že ?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 6 2008 01:52pm
Quote (FF-speed @ Wed, Feb 6 2008, 07:49pm)
Taky mohu potvrdit že je to ona tongue.gif
A světlejší barvy nejsou třeba. Tmavé Signy jsou tha best, že ?


perfektne ladi k cernym pozadim, mam to nove cerno oranzove a perfektne to k tomu ladi
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 6 2008 01:56pm
Quote (FF-speed @ Wed, Feb 6 2008, 07:49pm)
Taky mohu potvrdit že je to ona tongue.gif
A světlejší barvy nejsou třeba. Tmavé Signy jsou tha best, že ?


smile.gif jj ja mam radeji spis tmavsi barvy a morbidni temata smile.gif Mela jsem tam mit jeste upiri zuby a jeste to melo vypadat krapet jinak ale kamos ted nema cas aby si s tim hral a ja jsem nakonec i takhle spokojena... wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 6 2008 02:03pm
Quote (Enigmma @ Wed, 6 Feb 2008, 20:36)
V tom signu jsem JA smile.gif a myslim to smrtelne vazne tak si podobne nazvy typu: stetka nech pro sebe pls ju?  sad.gif


kdybych věděl, že to seš ty, tak se k tomu ani nevyjadřuju. PARDON OMLOUVÁM SE LITUJI SVÉHO ČINU KTHKSBYE
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 6 2008 02:05pm
tak uz to vis smile.gif omluva prijata samozrejme... cool.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131418Next
Closed New Topic New Poll