Quote (FF-speed @ Wed, Feb 6 2008, 07:49pm)
Taky mohu potvrdit že je to ona

A světlejší barvy nejsou třeba. Tmavé Signy jsou tha best, že ?

jj ja mam radeji spis tmavsi barvy a morbidni temata

Mela jsem tam mit jeste upiri zuby a jeste to melo vypadat krapet jinak ale kamos ted nema cas aby si s tim hral a ja jsem nakonec i takhle spokojena...