Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 02:53pm)
Jinak Hera jsem si predstavoval uplne jinak... no ale potesil me v dobrem

neprisel mi ze je az takovy no lifer...
souhlas ale no lifer mu už stejně už zůstane

a nikdo se nezmínil jak sem hrál fotbálek já! já sem pusobil svojí psychickou silou a částečnou telekinezí aby si je tam vyki střílel sám

jinak maj stajl in fuzbalek byl na 0
a Rapyjer no chtělo se fotit zjistil že nemá baterky,všichni se řezali, šli jsme koupit baterky, koupili jsme baterky a zjistili jsme že nemá pamětovku pak jsme šli my dvá do kfc a stratil pamětovku od mobilu

to mi asi mrzí no..