d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > V Utery Sraz Gayu V Praze > Hero podminkou
Prev1101112131424Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 12 2007 08:53am
Jinak Hera jsem si predstavoval uplne jinak... no ale potesil me v dobrem smile.gif neprisel mi ze je az takovy no lifer...
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 08:56am
Quote (Rapyjer @ Wed, Sep 12 2007, 02:39pm)
Quote (Hamihs @ Wed, 12 Sep 2007, 11:39)
Hero
Je blazen ?:-D jsem se nasmal:-D cekam na my fg ktery sme vyhrali ve
fotbalku :-D Zejo sobe a rapyjere:-D  Ne nic nechci :-D  Ale
byla to libovka skoda ze jsem musel odejit :-(


fg poslu, ale jestli ti je dal uz sob, tak to dluzim asi tomu druhymu kdo s nama hral ne? wink.gif



stfu laugh.gif bangin.gif


nevim,me dluzi hero 20:D:D
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 12 2007 08:57am
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 01:43pm)
vouch biggrin.gif


Sem psal ze zadny fg nechci :-D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 12 2007 08:57am
Quote (Jameess @ Wed, Sep 12 2007, 02:53pm)
Jinak Hera jsem si predstavoval uplne jinak... no ale potesil me v dobrem smile.gif neprisel mi ze je az takovy no lifer...


souhlas ale no lifer mu už stejně už zůstane smile.gif
a nikdo se nezmínil jak sem hrál fotbálek já! já sem pusobil svojí psychickou silou a částečnou telekinezí aby si je tam vyki střílel sám smile.gif jinak maj stajl in fuzbalek byl na 0

a Rapyjer no chtělo se fotit zjistil že nemá baterky,všichni se řezali, šli jsme koupit baterky, koupili jsme baterky a zjistili jsme že nemá pamětovku pak jsme šli my dvá do kfc a stratil pamětovku od mobilu sad.gif to mi asi mrzí no..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 08:59am
Quote (Lua @ Wed, Sep 12 2007, 03:57pm)
souhlas ale no lifer mu už stejně už zůstane smile.gif
a nikdo se nezmínil jak sem  hrál fotbálek já! já sem pusobil svojí psychickou silou a částečnou telekinezí aby si je tam vyki střílel sám smile.gif jinak maj stajl  in fuzbalek byl na 0

a Rapyjer no chtělo se fotit zjistil že nemá baterky,všichni se řezali, šli jsme koupit baterky, koupili jsme baterky a zjistili jsme že nemá pamětovku  pak jsme šli my dvá do kfc a stratil pamětovku od mobilu sad.gif to mi asi mrzí no..


j ale zapomnel si zminit ze sme ti museli rikat jak a kdy musis davat novy mice do hry.. biggrin.gif to sem mel asi nejvetsi vytlemy.. tys tu hru moc nechapal co ? biggrin.gif
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 12 2007 08:59am
Quote (Lua @ Wed, Sep 12 2007, 02:57pm)
souhlas ale no lifer mu už stejně už zůstane smile.gif
a nikdo se nezmínil jak sem  hrál fotbálek já! já sem pusobil svojí psychickou silou a částečnou telekinezí aby si je tam vyki střílel sám smile.gif jinak maj stajl  in fuzbalek byl na 0

a Rapyjer no chtělo se fotit zjistil že nemá baterky,všichni se řezali, šli jsme koupit baterky, koupili jsme baterky a zjistili jsme že nemá pamětovku  pak jsme šli my dvá do kfc a stratil pamětovku od mobilu sad.gif to mi asi mrzí no..


To je pesek mno :-( Nekdy bych to zvopaknul az bude vic casu:-D Hlavne s Herem :-D !!!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 12 2007 09:00am
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 02:18pm)
hero > u sad.gif


no wej
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 12 2007 09:01am
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 02:59pm)
j ale zapomnel si zminit ze sme ti museli rikat jak a kdy musis davat novy mice do hry.. biggrin.gif to sem mel asi nejvetsi vytlemy.. tys tu hru moc nechapal co ? biggrin.gif


chápal jako já už to asi 2x hrál ale no skill a ten míček nevím já ho tam nikdy nedávál a já sem zvyklej že míčky jsou volny a prostě se tam střílí ne že se tam vytahují

edit jj hamiku souhlas taky bych šel biggrin.gif ale chce to chlastat o pár hodin dřív a o výkendu
edit2 aspon pro mě

This post was edited by Lua on Sep 12 2007 09:02am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 12 2007 09:05am
subjektivni shrnuti:
Hero = gozu diskant se super stylem na fotbalek
Radmag = proste Rad co rika jak fotbalek neumi a pritom se celkem chytal
Viky = Random.
Egy = xD hlavne jak mu pak ujelo to metro -.-
Lua = 100% style
killer-cz = vypadá tak na 16 i když je to vysokoškolák -.-
jameess + hamish = vymetači kaleb
rapyjer = klasika spoluzak .. ale ten fotak xD

zapomnel sem na nekoho ? biggrin.gif
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Sep 12 2007 09:09am
Quote (Sobcz @ Wed, Sep 12 2007, 03:05pm)
subjektivni shrnuti:
Hero = gozu diskant se super stylem na fotbalek
Radmag = proste Rad co rika jak fotbalek neumi a pritom se celkem chytal
Viky = Random.
Egy = xD hlavne jak mu pak ujelo to metro -.-
Lua = 100% style
killer-cz = vypadá tak na 16 i když je to vysokoškolák -.-
jameess + hamish = vymetači kaleb
rapyjer = klasika spoluzak .. ale ten fotak xD

zapomnel sem na nekoho ? biggrin.gif


Ne nezapmel :-D

This post was edited by Hamihs on Sep 12 2007 09:10am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1101112131424Next
Add Reply New Topic New Poll