d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 26 2007 06:13am
Quote (Gyuladze @ Sun, 26 Aug 2007, 13:59)
Quote (Karbec @ Sun, Aug 26 2007, 11:32am)
MISTR YODA rofl.gif rofl.gif


lol


hi
Reported
Bye
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 26 2007 10:14am
Quote (z3r0. @ Sat, 25 Aug 2007, 01:54)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 06:02pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 18:00)
Quote (Esantin @ Fri, Aug 24 2007, 05:56pm)
Quote (z3r0. @ Fri, 24 Aug 2007, 17:43)
Zalezi na tom co te bavi a jake mas podminky, Ping  a FPS to je hlavní...


co bys mi doporučil s pingem kolem 200 a fps kolem 110?


s takovym pingem bych ti doporucoval ani nehrat a jit se zahrabat:)

Ono kdyz mas velky ping, tak hrat portujici se char neni nejlepsi volba.


hm tak dik za radu.. proto sem se do pvp ještě moc nepouštěl
tak zatim se budu držet pvm a budu šetřit a počkám si na lepší připojení


nevim proc , ale citil sem v tvem postu ironii... proto ta odpoved.


ne, myslim to vážně, možná někomu přijde směšný, že mam tak vysokej ping, ale já ho fakt mam a sere mě. Nemužu za to, že mam crap připojení..
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 26 2007 01:37pm
Quote (Sobcz @ Sun, Aug 26 2007, 08:28am)
ICQ na Rada mam a Lua rofl mluvis jak mistr Yoda jo a ten tvuj signature je rofl.


na to že ho mampůl roku docela postřeh biggrin.gif
nikdo nedělá lepší biggrin.gif ani nejsou fgs smile.gif

This post was edited by Lua on Aug 26 2007 01:38pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 26 2007 02:25pm
dvd?

99/99
tady neni sporu v 1vs1, jine je to o tvt.

kecy o tom, ze dru s 99 nemuze nl 163? ROFL? muze a dalkoe lepe.nechaou, jak muzes rict NEMUZE po par dnech hrani ele druida.
mluvim o FFA, ep jsem nehral uz dlouho.


mluvim o tvt a 1vs1 s jsp rules, ne o pubu.


ele druid
+ dobra dmg
+ na nm v tvt velka odolnost proti babum, amam a phys atack charum, diky imune oaku
+ dobry supp v tvt, muze supit jak amu, tak velmi kvalitne rushovat s oakem a jako stit
-crap fcr+fhr, tady je u drudia nejvetsi problem
-nevyhoda proti es sorcs+assam+lesp baba vtvt je velky problem pro ele dru
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 26 2007 03:01pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, Aug 26 2007, 08:25pm)
dvd?

99/99
tady neni sporu v 1vs1, jine je to o tvt.

kecy o tom, ze dru s 99 nemuze nl 163? ROFL? muze a dalkoe lepe.nechaou, jak muzes rict NEMUZE po par dnech hrani ele druida.
mluvim o FFA, ep jsem nehral uz dlouho.


mluvim o tvt a 1vs1 s jsp rules, ne o pubu.


ele druid
+ dobra dmg
+ na nm v tvt velka odolnost proti babum, amam a phys atack charum, diky imune oaku
+ dobry supp v tvt, muze supit jak amu, tak velmi kvalitne rushovat s oakem a jako stit
-crap fcr+fhr, tady je u drudia nejvetsi problem
-nevyhoda proti es sorcs+assam+lesp baba vtvt je velky problem pro ele dru
dodatek biggrin.gif no way vs trapce a hybridce smile.gif


já sem pro to aby jsme to skusily smile.gif já mám svůj názor ale to bych musel vyhrabat někde hero edit ale chci vás přesvětšit že fcr build je minimálně stejně dobrý jako dr build v dvd neli lepší myslim ted tebe a killera smile.gif

This post was edited by Lua on Aug 26 2007 03:02pm
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 26 2007 03:37pm
myslim si, ze namelock muze i druid s 20 fcr smile.gif

ale efektivne nebo ne, to zalezi na hraci a stesti.

jinak vetsinou plati toto

99/99
+dmg
+fhr
+life

163/99
+fcr
+fhr

-dmg-life

osobne mezi 99 a 163 nevidim moc velky rozdil ale sel bych pro 163
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 26 2007 04:21pm
Quote (Sentinel4 @ Sun, Aug 26 2007, 09:25pm)
dvd?

99/99
tady neni sporu v 1vs1, jine je to o tvt.

kecy o tom, ze dru s 99 nemuze nl 163? ROFL? muze a dalkoe lepe.nechaou, jak muzes rict NEMUZE po par dnech hrani ele druida.
mluvim o FFA, ep jsem nehral uz dlouho.


mluvim o tvt a 1vs1 s jsp rules, ne o pubu.


ele druid
+ dobra dmg
+ na nm v tvt velka odolnost proti babum, amam a phys atack charum, diky imune oaku
+ dobry supp v tvt, muze supit jak amu, tak velmi kvalitne rushovat s oakem a jako stit
-crap fcr+fhr, tady je u drudia nejvetsi problem
-nevyhoda proti es sorcs+assam+lesp baba vtvt je velky problem pro ele dru


jak jsem řikal o 4 strany vpřed
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 26 2007 04:25pm
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 26 2007, 10:37pm)
myslim si, ze namelock muze i druid s 20 fcr smile.gif

ale efektivne nebo ne, to zalezi na hraci a stesti.

jinak vetsinou plati toto

99/99
+dmg
+fhr
+life
+DR

163/99
+fcr
+fhr

-dmg-life

osobne mezi 99 a 163 nevidim moc velky rozdil ale sel bych pro 163


spíš takhle, to DR je tam asi nejdůležitější

This post was edited by Killer111 on Aug 26 2007 04:25pm
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Aug 27 2007 01:05am
Quote (Lua @ Fri, Aug 24 2007, 10:56pm)
hele rade nebo někdo zkušenější mě podle pár videi zaujal jako svině preist ted shadow nebo holy a btw co je to takovej blesk z nebes co se sešle na nepřítele?
další otázka kolik platíš měsíčně?

to je holy fire, shadow priest to v shadow forme nemuze holy kouzla pouzivat a tohle je jedno z nich smile.gif

Quote (Lua @ Fri, Aug 24 2007, 11:17pm)
Quote (Karbec @ Fri, Aug 24 2007, 11:14pm)
Quote (Lua @ Sat, 25 Aug 2007, 00:56)
hele rade nebo někdo zkušenější mě podle pár videi zaujal jako svině preist ted shadow nebo holy a btw co je to takovej blesk z nebes co se sešle na nepřítele?
další otázka kolik platíš měsíčně?

ROFL to je FOH vole -.-


ve wowech foh není a zároven hledam hudební fanatiky co znaj muziku páč tady mam video a libí se mi pisníčka od 1:09
ale tohle video se mi libí biggrin.gif http://www.youtube.com/watch?v=V6TRWY0tMRU

edit jako jestli tohle je ofík tak jak při tomhle člověk může dělat mise? biggrin.gif

nekoukal jsem na cely video, ale ten zacatek je z battlegroundu

na PvP serveru te obcas nekdo zabije, kdyz delas questy, ale neni to tak hrozny...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 30 2007 04:39am
lidi dotaz mam eni myslím že i spirit a a jeden ring a chci udělat druida max block a pak max fcr aby switchoval, hoto vysockuju, cta taky mam
a udělam za 100fg na nl drua? s cleanama nebo malý add?
edit a pelt a amu bude asi problém co?? kdyžtak beru nějáky crap itemky co máte smile.gif

This post was edited by Lua on Aug 30 2007 04:43am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll