d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev1102103104105106164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 16 2009 04:30am
a pomala - Communion And The Oracle

Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 21 2009 11:12am
Quote (alda @ Fri, May 8 2009, 09:18am)
http://www.youtube.com/watch?v=pRLwzG9EhYc

tak toto je boris S.    :) mam se pochlubit tak se chlubim :D bylo to tam moc hezky


No do píče to si musím někde stáhnout
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 22 2009 11:47am



Moc rubačka :D
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 23 2009 04:44am


to jsou maséři typu ivanhoe, mc zuzka a jim podobní :D

This post was edited by Log_in on May 23 2009 04:44am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 23 2009 05:05am
Quote (Log_in @ Sat, 23 May 2009, 11:44)
http://www.youtube.com/watch?v=lHA7DOgDhQQ

to jsou maséři typu ivanhoe, mc zuzka a jim podobní :D


zkurveny hoperi at tahnou do pice
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 23 2009 05:05am
Quote (hero_cz @ Sat, 23 May 2009, 12:05)
zkurveny hoperi at tahnou do pice


:( :cry:
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 23 2009 05:09am
Quote (Log_in @ Sat, 23 May 2009, 12:05)
:(  :cry:


:rifle: :sniper: :stonetoss: :fume: :flamethrower: :bonk: :mad: :headscratch:
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 23 2009 05:16am
Quote (Log_in @ Sat, May 23 2009, 11:44am)
http://www.youtube.com/watch?v=lHA7DOgDhQQ

to jsou maséři typu ivanhoe, mc zuzka a jim podobní :D


hmm , nechtěl jsem ale musím , logine tohle je strašné :( snad nejhorší co jsem slyšel tobě se tohle líbí? Žádná hudba , rytmus žádný.wtf to je?
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 23 2009 05:19am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 May 2009, 12:16)
hmm , nechtěl jsem ale musím , logine tohle je strašné :( snad nejhorší co jsem slyšel tobě se tohle líbí? Žádná hudba , rytmus žádný.wtf to je?


vždyt můžeš já vim je to fakt otřesný :D
si taky občas musim udělat prdel z blbečků co ostatním dělaj ostudu -.-
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 23 2009 05:22am
Quote (Log_in @ Sat, May 23 2009, 12:19pm)
vždyt můžeš já vim je to fakt otřesný :D
si taky občas musim udělat prdel z blbečků co ostatním  dělaj ostudu -.-


ty je znáš ?? co to tam dělaj jako :D fízle fízle :rofl: ach ja bych ho srazil sáňkama.

This post was edited by Runn3r on May 23 2009 05:22am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1102103104105106164Next
Add Reply New Topic New Poll