Quote (alda @ Fri, May 8 2009, 08:18am)
http://www.youtube.com/watch?v=pRLwzG9EhYc
tak toto je boris S.

mam se pochlubit tak se chlubim

bylo to tam moc hezky
Primo skvely

Ja tu mam jeden povedenej kousek od Eminema se suprovym klipem
http://www.youtube.com/watch?v=7CiuakGOouUJen nechapu proc to sem haze ten blbej link a ne to video z youtube
This post was edited by N3cum on May 8 2009 02:40am