Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 09:21am)
Quote (palec @ Sat, Aug 11 2007, 06:23pm)
zvrtnul jsem si kotnik...chci gratulace
vsem hokejistum bych zlomil palec za to ze nehrajou fotbal
word ! a maji nos tak vysoko že se jim ucpava vodou když prši !