d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev191011121325Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 14 2007 11:18am
Quote (Esantin @ Tue, 14 Aug 2007, 17:31)
Quote (MrReaper @ Mon, 13 Aug 2007, 13:47)
Quote (st3pix @ Mon, 13 Aug 2007, 08:20)
Quote (Lua @ Sun, Aug 12 2007, 07:30pm)
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena  do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík


V Balmoře, ale tam jsou jen základní věci. Proto musíš co nejrychlejc do Dagon Felu nebo Vivecu, tam je už lepší stuff smile.gif


ehm, neni tohle nahodou TES3: Morrowind? nebo jsou ve wowku (predpokladam ze je rec o wowku, kdyz tam jsou taureni) stejne jmena?


mno wow sem nehrál, ale tyhle jsména jsou 100% z Morrowindu biggrin.gif

potřeboval bych poradit, jaký amu mam dát pvm jave?

a bp ias u amy?


http://diablo2.ingame.de/tips/calcs/weaponspeed.php?lang=english IAS CALCULATOR

fbr/fcr bp tabulky ti poslem mailom

This post was edited by AcedraC on Aug 14 2007 11:21am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 14 2007 11:37am
Quote (MrReaper @ Mon, Aug 13 2007, 12:47pm)
Quote (st3pix @ Mon, 13 Aug 2007, 08:20)
Quote (Lua @ Sun, Aug 12 2007, 07:30pm)
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena  do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík


V Balmoře, ale tam jsou jen základní věci. Proto musíš co nejrychlejc do Dagon Felu nebo Vivecu, tam je už lepší stuff smile.gif


ehm, neni tohle nahodou TES3: Morrowind? nebo jsou ve wowku (predpokladam ze je rec o wowku, kdyz tam jsou taureni) stejne jmena?


je to morrowind, ale on se začall na offtopic, já jen pokračoval smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Aug 14 2007 08:24pm
Quote (st3pix @ Tue, 14 Aug 2007, 19:37)
Quote (MrReaper @ Mon, Aug 13 2007, 12:47pm)
Quote (st3pix @ Mon, 13 Aug 2007, 08:20)
Quote (Lua @ Sun, Aug 12 2007, 07:30pm)
dotaz kde najdu nej droppy izi kill za blood efla nebo taurena  do lvl 20 dobré itemsy cvokoli cloth lather smile.gif dík


V Balmoře, ale tam jsou jen základní věci. Proto musíš co nejrychlejc do Dagon Felu nebo Vivecu, tam je už lepší stuff smile.gif


ehm, neni tohle nahodou TES3: Morrowind? nebo jsou ve wowku (predpokladam ze je rec o wowku, kdyz tam jsou taureni) stejne jmena?


je to morrowind, ale on se začall na offtopic, já jen pokračoval smile.gif


jo to je v pořádku, mi to nevadi, ja jenom jestli uz mi nehrabe, protoze morrowind jsem hraval celkem dlouho a rochu me to zmatlo smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Aug 15 2007 09:30am
SCNL

je tento amulet duped?

2 sorc 19 fcr 44 life 20 mana 11 all res 4 mana reg


dik za odpovedi
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 15 2007 09:51am
Quote (undead_lord @ Wed, 15 Aug 2007, 16:30)
SCNL

je tento amulet duped?

2 sorc 19 fcr 44 life 20 mana 11 all res 4 mana reg


dik za odpovedi

je duped tak jako tvoje fgs :>

This post was edited by hero_cz on Aug 15 2007 09:51am
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Aug 15 2007 10:07am
Quote (hero_cz @ Wed, Aug 15 2007, 03:51pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 15 Aug 2007, 16:30)
SCNL

je tento amulet duped?

2 sorc 19 fcr 44 life 20 mana 11 all res 4 mana reg


dik za odpovedi

je duped tak jako tvoje fgs :>


jo dik za nic
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 15 2007 10:29am
Quote (undead_lord @ Wed, 15 Aug 2007, 16:30)
SCNL

je tento amulet duped?

2 sorc 19 fcr 44 life 20 mana 11 all res 4 mana reg


dik za odpovedi


to poznáš jestli ti poofne nebo ne
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 15 2007 10:35am
Quote (Esantin @ Wed, Aug 15 2007, 04:29pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 15 Aug 2007, 16:30)
SCNL

je tento amulet duped?

2 sorc 19 fcr 44 life 20 mana 11 all res 4 mana reg


dik za odpovedi


to poznáš jestli ti poofne nebo ne


Quote (undead_lord @ Wed, Aug 15 2007, 04:07pm)


jo dik za nic



Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 15 2007 01:24pm
skus trophy room, tam ked niekto postne dupenzor tak mu to hned vsetci a radi napisu tongue.gif

btw potrebujem thul na euscl wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 15 2007 02:54pm
Quote (M0f0 @ Wed, 15 Aug 2007, 21:24)
skus trophy room, tam ked niekto postne dupenzor tak mu to hned vsetci a radi napisu tongue.gif

btw potrebujem thul na euscl wink.gif


W* karbec mozna neco ma
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev191011121325Next
Closed New Topic New Poll