Quote (zerkii @ Sun, Apr 15 2007, 05:16pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 15 Apr 2007, 17:54)
plzen, tam jit na nadrazi a chlastat branika, aby sme moc neutratili, spravne lua?

špatnì,ale tobì nemam co vysvìtlovat
rade jo je blízko ve støedu ale nevim kdo všechno tam jede
tøeba undeat se mì ptá na ten støed tak si to kuròa udìlej ty já si k ruce mapu brát nepotøebuju já tam nepojedu
já se radši budu uèit ^^ než ztrácet èas s dìckama
dotaz viky tys mì nìkdy vidìl chlastat braníka že vo tom kecáš?
ne nevidìl mimochodem tys mì nevidìl vùbec není-li to pravda?ano a vítìzem se stává--ne nevidìl--<jaké pøekvapení?>
Quote (z3r0. @ Sun, Apr 15 2007, 05:42pm)
pražáci se nedokážou domluvit na sraz, hehe musím se smát

Luale tys nás nìkdy vidìl v Praze chlastat za draho ? selfpwnt ? kknp ?
pøipojuji se
