d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Občané Romské Národnosti > :P
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 31 2007 01:57pm
jsem taky poloviční metalista a sem taky nazýván rasistou biggrin.gif
pravdou je že je nemám rád ono až do vás jeden zabodne kudlu okrade tak je taky nebudete mít rádi xd

This post was edited by Lua on May 31 2007 01:57pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 31 2007 02:00pm
Quote (Lua @ Thu, 31 May 2007, 20:57)
jsem taky poloviční metalista a sem taky nazýván rasistou biggrin.gif
pravdou je že je nemám rád ono až do vás jeden zabodne kudlu okrade tak je taky nebudete mít rádi xd


nuz kazdy nemusi mat rad boba ^^ ani ja ho nemusim
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 31 2007 02:01pm
Quote (otko @ Thu, May 31 2007, 08:00pm)
Quote (Lua @ Thu, 31 May 2007, 20:57)
jsem taky poloviční metalista a sem taky nazýván rasistou biggrin.gif
pravdou je že je nemám rád ono až do vás jeden zabodne kudlu okrade tak je taky nebudete mít rádi xd


nuz kazdy nemusi mat rad boba ^^ ani ja ho nemusim


taky ho neposlouchám, ale je to legenda biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 31 2007 02:02pm
Quote (otko @ Thu, May 31 2007, 08:00pm)
Quote (Lua @ Thu, 31 May 2007, 20:57)
jsem taky poloviční metalista a sem taky nazýván rasistou biggrin.gif
pravdou je že je nemám rád ono až do vás jeden zabodne kudlu okrade tak je taky nebudete mít rádi xd


nuz kazdy nemusi mat rad boba ^^ ani ja ho nemusim


mě vadí jen jedni
kua já mam rád černochy edí marfy atd spol prostě gozu aziaty atd prostě neam proti nim nic ale ty cdromové to je jinatší kafe
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 31 2007 03:12pm
Quote (zerkii @ Thu, 31 May 2007, 10:09)
Quote (AcedraC @ Thu, 31 May 2007, 00:48)
sak vies co tym myslim uglystupid1.gif
napis paulovi nech ti zmeni nick na arijecCZ


Seš úplně mimo, tak se prober nebo se nevyjadřuj.


tak ja som mimo .....lol
vies tak dobre ako ja ze tu znacku vlastnia nackovia ...
nemam proti tebe nic ale tiez by to vyzeralo divne keby som si dal do sigu ganju nie?? asi by si si pomyslel ze hulin travu tak isto si ja myslim o tebe ze mas k tejto skupine "ludi " blizko a vyjadrujem svoj nazor ze inteligentni ludia by si to do sigu nedali ked vedia koho tym nepriamo propaguju

howg !

a dufam ze mi carodej neda 10% warn tongue.gif

This post was edited by AcedraC on May 31 2007 03:13pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 1 2007 05:12am
Quote (AcedraC @ Thu, 31 May 2007, 21:12)
Quote (zerkii @ Thu, 31 May 2007, 10:09)
Quote (AcedraC @ Thu, 31 May 2007, 00:48)
sak vies co tym myslim uglystupid1.gif
napis paulovi nech ti zmeni nick na arijecCZ


Seš úplně mimo, tak se prober nebo se nevyjadřuj.


tak ja som mimo .....lol
vies tak dobre ako ja ze tu znacku vlastnia nackovia ...
nemam proti tebe nic ale tiez by to vyzeralo divne keby som si dal do sigu ganju nie?? asi by si si pomyslel ze hulin travu tak isto si ja myslim o tebe ze mas k tejto skupine "ludi " blizko a vyjadrujem svoj nazor ze inteligentni ludia by si to do sigu nedali ked vedia koho tym nepriamo propaguju

howg !

a dufam ze mi carodej neda 10% warn tongue.gif


nedá ti warn .... on ti ho přičaruje smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 3 2007 10:01am
bump maybe ?


nějaké nové zážitky ?
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jul 3 2007 10:36am
byl jsem na brigade v jenom obchudku v plzni. Tam prisel cela romska rodina - dedek, babka, manzele a 2 deti ^

ta zenska se tam orvnou svlikla a vyzkousela si sukni na sobe i kdyz okolo bylo asi tak 7 lidi. Samozrejme ze tam byla kabinka ...
pak jeste rozebrali radio a chteli k tomu free baterky. Chvilku jsem se s nima hadal ze ty baterie nejsou v cene atd.. nakonec tam prisel vedouci a rekl mi at jednoduse si zvysim cenu toho radio o 50 kc i kdyz baterie staly jenom 30 ^^
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 3 2007 11:00am
hehe unlu tak to je nice story ^^
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jul 3 2007 11:07am
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 3 2007, 05:00pm)
hehe unlu tak to je nice story ^^


to bys je musel videt zive. Ty baterie jsem mel vedle sebe u kasy a ten chlap tam normalne prisel a rozbalil si je a dal je do radia xD
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll