Quote (zerkii @ Thu, 31 May 2007, 10:09)
Quote (AcedraC @ Thu, 31 May 2007, 00:48)
sak vies co tym myslim

napis paulovi nech ti zmeni nick na arijecCZ
Seš úplně mimo, tak se prober nebo se nevyjadřuj.
tak ja som mimo .....lol
vies tak dobre ako ja ze tu znacku vlastnia nackovia ...
nemam proti tebe nic ale tiez by to vyzeralo divne keby som si dal do sigu
ganju nie??
asi by si si pomyslel ze hulin travu tak isto si ja myslim o tebe ze mas k tejto skupine "ludi " blizko a vyjadrujem svoj nazor ze inteligentni ludia by si to do sigu nedali
ked vedia koho tym nepriamo propaguju howg !
a dufam ze mi carodej neda 10% warn
This post was edited by AcedraC on May 31 2007 03:13pm