Quote (ghetofu @ Thu, May 31 2007, 06:52pm)
Quote (CarodeJ @ Thu, May 31 2007, 06:28pm)
Quote (ghetofu @ Thu, May 31 2007, 03:44pm)
U mì vyhrává fotka èíslo 1
nejhezci jako obvykle ... tsss ...
jeste aby ne

To mi tak rika, ze bys sem ted mohl neco postnout ty Gheto!!
Jelikoz hero tady jednou postl fotku, konkretne tuhle:
Quote (hero_cz @ Mon, May 8 2006, 04:50pm)

moje fotka nn tady vam ukazuji ghetafa~~
Co si o tom mame myslet?
This post was edited by Leri on May 31 2007 01:03pm