teï je to ještì dobrý, ale døíve bylo, že jsi mohl mít jenom jeden corpse, takže si ripnul, vzal sis na sebe jiný vìci, tøeba si nechtìnì nìco sebral, zase si ripnul, tak z tý první corpse (kde máš asi nej itemy) normálnì vypadly.. takhle jsem jendou pøišel o celej equip