porad to byla vita sorc za 500 fg a tvoje sorcka at je mb ci ne tak ma tak 5x vetsi hodnotu,a stejne sem te dal na 1-2 rany,a to ses es

Quote (st3pix @ Sun, Aug 3 2008, 02:55pm)
a já s karbecovym lvl18 lld palou
take tebe ani neznam ,natoz abych s tebou duelil

a ewste s 18 lv palou xd,to bych zapnul hf auru a ty bys chcip XDD
This post was edited by trivis on Aug 3 2008 09:27am