Quote (Oggy_xP @ Sun, Aug 17 2008, 10:05pm)
Skoda? No nevim jestly jich je skoda. Spis bud rad ze je o dalsi noob clan min.
Skoro nikdo je tu nezna, ale jsou noobove, trosku divny

A i kdyby to byli zacatecnici, tak bych proti nim nic nemel (pokud by nemeli silacky reci samozrejme)