d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Co Jinyho?
Prev191011121320Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 11:07am
Quote (Oggy_xP @ Fri, Aug 22 2008, 05:59pm)
Ani sem nevedel ze nejakej druhej dil vysel. O co dam jde? Teda krome huleni....smile.gif


Harold.and.Kumar.Escape.from.Guantanamo.Bay tak se tojmenuje presne wink.gif
Member
Posts: 5,211
Joined: Oct 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 22 2008 12:55pm
Quote (sapier @ Fri, 22 Aug 2008, 19:07)
Harold.and.Kumar.Escape.from.Guantanamo.Bay tak se tojmenuje presne wink.gif


Tak to si nekde stahnu xD
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 12:57pm
neviem, mna nikdy moc nebrali filmy ktore sa daju oznacit za "teenagerske komedie" ako napr. amercan pie, scary movie, h&k atp.
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 22 2008 01:20pm
Quote (weeble @ Fri, 22 Aug 2008, 20:57)
neviem, mna nikdy moc nebrali filmy ktore sa daju oznacit za "teenagerske komedie" ako napr. amercan pie, scary movie, h&k atp.


to je to nejlepsi biggrin.gif

samozrejme koukam i na jiny veci smile.gif
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 22 2008 01:56pm
HP 1,2,4,5 ( 3 byl ale úlet )
Matrix 1,2,3
spiderman 1,2,3
Hvezdný prah


Zoom



ps nevíte nekdo o filmech s "fantasmagorii" ? třeba jako mágové,zoom atd ?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 22 2008 01:58pm
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 22 2008, 07:56pm)
HP 1,2,4,5 ( 3 byl ale  úlet )
Matrix 1,2,3
spiderman 1,2,3
Hvezdný prah


Zoom



ps  nevíte nekdo o filmech s "fantasmagorii" ?  třeba jako  mágové,zoom atd ?


hvezdnej prach byl dobrej, taky jsem videl smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 02:04pm
Quote (vanys @ Fri, Aug 22 2008, 08:58pm)
hvezdnej prach byl dobrej, taky jsem videl smile.gif


to je to ted nove ?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 22 2008 02:07pm
Quote (sapier @ Fri, Aug 22 2008, 08:04pm)
to je to ted nove ?


nene, 2007
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 22 2008 02:08pm
Quote (sapier @ Fri, 22 Aug 2008, 22:04)
to je to ted nove ?


tak na půl smile.gif ale už je to nějaký ten měsíc ošoupané smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 22 2008 02:16pm
prave potrebuju vedet jak se jmenuje jeden film ale nevim jak se jmenuje jen vim ze je v tom filmu nejnarocnejsi snimek nebo nejdrazsi nebo tak neco.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev191011121320Next
Closed New Topic New Poll