No, když se to tak veme kolem a kolem, co vlastně dělá Turecko na mistrovstvý EVROPY??? To můžem pozvat ještě Vietnam a Saudskou arábii

Každopádně, naši jsou kolíci, tohle prosrat, to už chce slušnou dávku ignorantství. Po prvnim gólu přestali napadat, po druhym i běhat.