d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sem Nasranej Jak Hovado
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 23 2008 09:35am
Quote (DJVibrejtr @ Wed, Apr 23 2008, 04:13pm)
vidis zase dalsi post a zase dalsi picoviny... ani nedokazes obhajit svy vlastni myslenky dyl nez do next postu

kousek nahore si rekl, ze protoze tvrdim ze cikani kradou sem jak hitler, ale to je realita, jak ty rikas "slovo jak je rozlisit" a je to neco co oni sami rikaji o sobe (tzn jedna z jejich charakteristik jejich kultury)

a proto sem te prirovnal k americanum, protoze tam je bezny o kazdym kdo rekne cernoch a ne proste clovek rikat ze je rasista, a o tom kdo rekne zena a ne clovek zase sexista atd

nic vic sem nerekl, kdybys umel cist tak by sis vsiml ze sem pouze naznacil ze takhle uvazujes ty... tak naokraj

proto mi ride docela zbytecny delat jako ze rikam ze rikat beloch je rasismus, kdyz kazdej kdo umi cist vidi ze sem to nikdy nerekl

a jinak jestli si myslis ze sem vylitl ze dvou skol kuli znamkam tak si vedle, odesel sem proto ze sem prsote nedokazal vystat nakovy konzumni a konformni idioty, kery si sami sobe protireci a ani si to neuvedomuji, nejsou ochotny neco poradne precist a stejne soudi, a jsou presvedceny o tom ze jenom jejich kultura a jeji pravda je ta spravna, a ze vsichni ostatni jsou nejaky neandrtalci na urovni kameny, nad jejichz pohledem na svet se ani nema smysl zamyslet


takze ted bych rad koncil, takze mi prestan podsouvat svy uzasny myslenky a bude to ok

dik moc


já ti nic nepodsouvám .. kdyby sis přečet moje argumenty a třeba se i ke všem vyjádřil bylo by to lepší ... nebudu todle dál řešit s tebou to nemá cenu.. víš to všechno líp tak proč bych sem vůbec něco psal. Každej kdo si přečte náš rozhovor tak myslim že si udělá vlastní obrázek.
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Apr 23 2008 01:04pm
jo udelal jsem si vlastni obrazek.

Sobe, meles hovna
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 23 2008 03:13pm
Quote (DJVibrejtr @ Wed, Apr 23 2008, 03:13pm)


a jinak jestli si myslis ze sem vylitl ze dvou skol kuli znamkam tak si vedle, odesel sem proto ze sem prsote nedokazal vystat nakovy konzumni a konformni idioty, kery si sami sobe protireci a ani si to neuvedomuji, nejsou ochotny neco poradne precist a stejne soudi, a jsou presvedceny o tom ze jenom jejich kultura a jeji pravda je ta spravna, a ze vsichni ostatni jsou nejaky neandrtalci na urovni kameny, nad jejichz pohledem na svet se ani nema smysl zamyslet




hele ale bezesrandy pokud si myslíš že ostatní sou takovýhle tak bych tě upozornil na to ža takoví lidi jsou a je jich dost. a ty a kdokoliv jinej se musí naučit je tolerovat
hele třeba ajnštajn biggrin.gif mysleli si že je blbej a nebylo to tak není vždy všechno jak vypadá
jasný lidé se chovaj tak jak se chovaj a to cos říkal máš pravdu !!ale ty lidi nezměníš tak jako oni nezmění tebe!!

hele možná sem na tom obdobně
já se uraženecky neseberu a neodejdu ja se nevzdam mam cíl a za tím du ikdybych měl bejt sám co ž nejsem tongue.gif
ale znam co je být sám proti většině a není nic lepšího než sám to té většině natřít tongue.gif


osobně nevim ctje ale co čtu si nemyslím že by někdo hovořil totální hovadiny ty říkáš měli kodex
kodex měl každej ale jednou se už společnost takhle semkla tak udělala pravidla pokud se to někomu nelibí at de do jiné země nebo někam na nějákej pustej ostrov
ale v dnešním světě se prostě musí řídit zakony

osobně mě příde ne moc dobrý nadávat si tady do toho a toho když je to výměna názorů
a každej názor kterej se neschoduje s tvým sobe nebo vibrejte je špatnej

Quote (undead_lord @ Wed, Apr 23 2008, 07:04pm)
jo udelal jsem si vlastni obrazek.

Sobe, meles hovna


tys zatím nic mco rozumnýho nenapsal biggrin.gif

This post was edited by Lua on Apr 23 2008 03:24pm
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 23 2008 03:30pm
Quote (DJVibrejtr @ Wed, 23 Apr 2008, 16:13)
a jinak jestli si myslis ze sem vylitl ze dvou skol kuli znamkam tak si vedle, odesel sem proto ze sem prsote nedokazal vystat nakovy konzumni a konformni idioty, kery si sami sobe protireci a ani si to neuvedomuji, nejsou ochotny neco poradne precist a stejne soudi, a jsou presvedceny o tom ze jenom jejich kultura a jeji pravda je ta spravna, a ze vsichni ostatni jsou nejaky neandrtalci na urovni kameny, nad jejichz pohledem na svet se ani nema smysl zamyslet


vejska nebo stredni? taky by me docela zajimalo co to bylo za skoly smile.gif
Member
Posts: 4,494
Joined: Jul 16 2006
Gold: 506.79
Apr 25 2008 06:16pm
Quote (Esantin @ Mon, 31 Mar 2008, 18:09)
Quote (Ivan Langer)
Ty prostě seš schopnej zabít bobra, abys zachránil strom.

nelze nez souhlasit wink.gif

btw ne ze by uroven tohohle topicu byla vysoka , ale od 9. stranky to uz je mnaga a zdorp !
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll