d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Apr 18 2008 01:05pm
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 18 2008, 06:51pm)
ok a proč se fotíš nahej ? rofl.gif rofl.gif


aby nas oslnil prece ..... ale nepovedlo se
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Apr 18 2008 01:32pm
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 18 2008, 06:51pm)
ok a proč se fotíš nahej ? rofl.gif rofl.gif


Sob asi dostal víc privátní fotky když ví že je nahej rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 19 2008 04:57am
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 18 2008, 07:51pm)
ok a proč se fotíš nahej ? rofl.gif rofl.gif


Kdyby tady byl counter kolik lidi se na to dívalo wink.gif tak tady je čislo 41213545 ++ ++ biggrin.gif:D

Quote (mortwatcher @ Fri, Apr 18 2008, 08:32pm)
Sob asi dostal víc privátní fotky když ví že je nahej rofl.gif


e|Z

This post was edited by Runn3r on Apr 19 2008 04:57am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 19 2008 06:03am
Quote (mortwatcher @ Fri, Apr 18 2008, 07:32pm)
Sob asi dostal víc privátní fotky když ví že je nahej rofl.gif


sob je emo ... tam dole si zehli bobra vzdycky laugh.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 20 2008 04:38am
Quote (Runn3r @ Sat, Apr 19 2008, 11:57am)
Kdyby tady byl counter kolik lidi se na to dívalo wink.gif tak tady je čislo 41213545 ++ ++ biggrin.gif:D


si to dej do galerie a tam uvidíš kolikrát se na to někdo kouk wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Apr 20 2008 08:46am


edit: vcera jsem byl v koprivnici na tunning srazu, tak si tak vykracuju a zvedla se mi cesta smile.gif

ztriskal sem se tam maximalne sam, nebo si snad myslis ze tenhle divny usmev nosim stale?

This post was edited by Leri on Apr 20 2008 09:11am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2008 08:58am
Quote (Leri @ Sun, 20 Apr 2008, 16:46)
<IMG alt="" src="http://img132.imageshack.us/img132/5528/dsc00287jq2yt0.jpg">


ten monokl je jeste porad ten ode me?
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 20 2008 08:58am
Quote (Leri @ Sun, 20 Apr 2008, 15:46)
<IMG alt="" src="http://img132.imageshack.us/img132/5528/dsc00287jq2yt0.jpg">


kdo te tak ztriskal?biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Apr 20 2008 10:12am
Quote (hero_cz @ Sun, 20 Apr 2008, 15:58)
kdo te tak ztriskal?biggrin.gif


jsem se predevcirem nasral a prochazel jsem se po meste.... snad to nebyl kaja, kdo mel smulu smile.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 20 2008 10:22am
Quote (undead_lord @ Sun, 20 Apr 2008, 17:12)
jsem se predevcirem nasral a prochazel jsem se po meste.... snad to nebyl kaja, kdo mel smulu smile.gif


TEN JE Z OSTRAVY POCHYBUJI ZE JSI SE JEN TAK Z PRDELE SEL PROJIT DO OSTRAVY ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev191011121320Next
Add Reply New Topic New Poll