☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Cg Minimode ;) > Konecne Sou Cesi Zase Ve Hre
Prev
1
9
10
11
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 3065
Replies: 115
Track Topic
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#101
Mar 26 2008 11:48pm
Quote (hero_cz @ Wed, Mar 26 2008, 11:49pm)
fg uz neni v mode
jen ubozaci ukazuji svoje jměni
tys nám ho taky ukázal .. a pak naházel do raffle
hero_cz
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
25.00
#102
Mar 27 2008 04:50am
Quote (Sobcz @ Thu, 27 Mar 2008, 06:48)
tys nám ho taky ukázal .. a pak naházel do raffle
njn ted toho lituji
This post was edited by hero_cz on Mar 27 2008 04:51am
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#103
Mar 28 2008 01:15pm
Quote (Lua @ Wed, Mar 26 2008, 06:20pm)
kua další koho neznam a má to víc fg jak já to má asi každej kurva xd
Mě znáš a mám míň fg jak ty. Tak bys třeba až budeš v dobré náladě moh něco poslat
Zlobit se nebudu
sapier
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold
:
0.00
#104
Mar 29 2008 08:22am
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:15pm)
Mě znáš a mám míň fg jak ty. Tak bys třeba až budeš v dobré náladě moh něco poslat
Zlobit se nebudu
ja nemam nic ani asi nebudu a ziju si spokojene
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#105
Mar 29 2008 11:30am
ja uz dia prestavam hrat uz mi nebavi .. sou i dulezitejsi veci
AcedraC
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold
:
40.40
#106
Mar 29 2008 12:25pm
Quote (Black_WoH @ Sat, 29 Mar 2008, 19:30)
ja uz dia prestavam hrat uz mi nebavi .. sou i dulezitejsi veci
to ze su dolezitjsie veci neznamena ze si sem tam nemozes zahrat d2 pre zabavu
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#107
Mar 29 2008 12:39pm
Quote (sapier @ Sat, Mar 29 2008, 02:22pm)
ja nemam nic ani asi nebudu a ziju si spokojene
Já ale neřekla, že bych si nežila spokojeně
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#108
Mar 29 2008 12:57pm
Quote (Black_WoH @ Sat, 29 Mar 2008, 18:30)
ja uz dia prestavam hrat uz mi nebavi .. sou i dulezitejsi veci
vouch
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#109
Apr 1 2008 03:27pm
Quote (AcedraC @ Sat, Mar 29 2008, 06:25pm)
to ze su dolezitjsie veci neznamena ze si sem tam nemozes zahrat d2 pre zabavu
jak?
jakto?
jak to nekoho muze prestat bavit?
IQLimited
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
4,054.00
#110
Apr 1 2008 11:27pm
slysel jsem , ze 0 fg je v mode
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
9
10
11
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact