d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cg Minimode ;) > Konecne Sou Cesi Zase Ve Hre
Prev19101112Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 26 2008 11:48pm
Quote (hero_cz @ Wed, Mar 26 2008, 11:49pm)
fg uz neni v mode
jen ubozaci ukazuji svoje jměni


tys nám ho taky ukázal .. a pak naházel do raffle rofl.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Mar 27 2008 04:50am
Quote (Sobcz @ Thu, 27 Mar 2008, 06:48)
tys nám ho taky ukázal .. a pak naházel do raffle rofl.gif


njn ted toho lituji cry3.gif wallbash.gif

This post was edited by hero_cz on Mar 27 2008 04:51am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 01:15pm
Quote (Lua @ Wed, Mar 26 2008, 06:20pm)
kua další koho neznam a má to víc fg jak já to má asi každej kurva xd


Mě znáš a mám míň fg jak ty. Tak bys třeba až budeš v dobré náladě moh něco poslat smile.gif Zlobit se nebudu smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 29 2008 08:22am
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:15pm)
Mě znáš a mám míň fg jak ty. Tak bys třeba až budeš v dobré náladě moh něco poslat smile.gif Zlobit se nebudu smile.gif


ja nemam nic ani asi nebudu a ziju si spokojene
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Mar 29 2008 11:30am
ja uz dia prestavam hrat uz mi nebavi .. sou i dulezitejsi veci laugh.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 29 2008 12:25pm
Quote (Black_WoH @ Sat, 29 Mar 2008, 19:30)
ja uz dia prestavam hrat uz mi nebavi .. sou i dulezitejsi veci laugh.gif

to ze su dolezitjsie veci neznamena ze si sem tam nemozes zahrat d2 pre zabavu smile.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 29 2008 12:39pm
Quote (sapier @ Sat, Mar 29 2008, 02:22pm)
ja nemam nic ani asi nebudu a ziju si spokojene


Já ale neřekla, že bych si nežila spokojeně wink.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Mar 29 2008 12:57pm
Quote (Black_WoH @ Sat, 29 Mar 2008, 18:30)
ja uz dia prestavam hrat uz mi nebavi .. sou i dulezitejsi veci laugh.gif


vouch
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Apr 1 2008 03:27pm
Quote (AcedraC @ Sat, Mar 29 2008, 06:25pm)
to ze su dolezitjsie veci neznamena ze si sem tam nemozes zahrat d2 pre zabavu smile.gif


jak?
jakto?
jak to nekoho muze prestat bavit?
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 1 2008 11:27pm
slysel jsem , ze 0 fg je v mode wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev19101112Next
Closed New Topic New Poll