d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Inside...
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 30 2007 03:53pm
Terry Patchets Hogfather

7,5 z 10
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 2 2008 03:09am
cruel itentntions 8,5 z 10
matrix 1 dil jen 9 z 10
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jan 2 2008 08:06am
asi se dam na vecernicky smile.gif
Member
Posts: 1,814
Joined: May 10 2007
Gold: 26.01
Jan 4 2008 07:52pm
lol
Member
Posts: 164
Joined: Feb 17 2006
Gold: 0.00
Jan 5 2008 03:37pm
Quote (Sobcz @ Mon, Dec 17 2007, 07:17pm)
a prdel si neděláš ? to je mrdka .. strašná .. sem se fakt nudil .. a to strašně.


nerobím si srandu, žiadna somarina dnešnej doby čo vsádza len na prehnanú brutalitu, asi to neni film pre teba potom, nemusí sa každému všetko páčiť smile.gif atmosféra toho filmu je podľa mňa v dnešnej dobe vysoko nad úrovňou tradičných filmov v kinách. ťažko to opísať, skrátka má ten film v seba veľa aspektov a maličkostí, ktoré ak si ich človek všimne tvoria mnoho zaujímavých myšlienok navzájom prepletených a tvoriacich celkom solídny námet na zamyslenie. veľmi kvalitný film, ale ak niekto očakáva odrezané končatiny, bububu a prestrielavanie sa hejnom amíkov ako napr v Hosteli a podobných blbostiach, tak rozhodne tento film neni pre neho smile.gif skôr je to film z oblasti inteligentných hororov smile.gif
Member
Posts: 287
Joined: Apr 12 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 5 2008 04:02pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 5 2008 04:04pm
Quote (XBiT_PL @ Sat, 5 Jan 2008, 23:02)


nice to meet you
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 5 2008 04:24pm
Quote (oiep @ Sat, Jan 5 2008, 10:37pm)
nerobím si srandu, žiadna somarina dnešnej doby čo vsádza len na prehnanú brutalitu, asi to neni film pre teba potom, nemusí sa každému všetko páčiť  smile.gif atmosféra toho filmu je podľa mňa v dnešnej dobe vysoko nad úrovňou tradičných filmov v kinách. ťažko to opísať, skrátka má ten film v seba veľa aspektov a maličkostí, ktoré ak si ich človek všimne tvoria mnoho zaujímavých myšlienok navzájom prepletených a tvoriacich celkom solídny námet na zamyslenie. veľmi kvalitný film, ale ak niekto očakáva odrezané končatiny, bububu a prestrielavanie sa hejnom amíkov ako napr v Hosteli a podobných blbostiach, tak rozhodne tento film neni pre neho smile.gif skôr je to film z oblasti inteligentných hororov smile.gif


rofl todle nikdo neřikal .. já doufal že se budu bát.. a celý mi to přišlo vopravdu jako trapárna, atmosféru sem nikde nezaznamenal, asi sem si jí nevšim. fakt pro me to byly vyhozeny dve kila. lepsi vod Kinga mi prislo tedka to davali v bedne .. Bouře století.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jan 5 2008 04:32pm
ak myslite Stefana Kinga, tak jedine Shining

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 5 2008 04:42pm
Quote (Dieoncommand @ Sat, 5 Jan 2008, 23:32)
ak myslite Stefana Kinga, tak jedine Shining



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll