Quote (Sobcz @ Mon, Dec 17 2007, 07:17pm)
a prdel si neděláš ? to je mrdka .. strašná .. sem se fakt nudil .. a to strašně.
nerobím si srandu, žiadna somarina dnešnej doby čo vsádza len na prehnanú brutalitu, asi to neni film pre teba potom, nemusí sa každému všetko páčiť

atmosféra toho filmu je podľa mňa v dnešnej dobe vysoko nad úrovňou tradičných filmov v kinách. ťažko to opísať, skrátka má ten film v seba veľa aspektov a maličkostí, ktoré ak si ich človek všimne tvoria mnoho zaujímavých myšlienok navzájom prepletených a tvoriacich celkom solídny námet na zamyslenie. veľmi kvalitný film, ale ak niekto očakáva odrezané končatiny, bububu a prestrielavanie sa hejnom amíkov ako napr v Hosteli a podobných blbostiach, tak rozhodne tento film neni pre neho

skôr je to film z oblasti inteligentných hororov