d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > .:. Slovensk A esk Price Check .:. > feel free to post
Prev191011121342Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 8 2008 11:32am
Quote (st3pix @ Tue, 8 Jan 2008, 18:22)
špatnýho na tom není nic, kromě toho, že koupí jmod třeba za 10 dolarů a prodá za 1500 fg (aka 7* zisk +-)


mno potom minulej ladder cena jmodu 148 taky rapidně klesla

Quote (Sobcz @ Tue, 8 Jan 2008, 18:15)
je to svinstvo .. legit sou proste drazsi protoze maj styl a pro ty kdo chtej hrat 100% legit wink.gif


jenže kdybych se chtěl v tom tolik babrat, tak vlastně legit neni většina rws

btw zvýší na ceně tý tiaře když ji upnu? má to cenu?
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jan 8 2008 02:13pm
tiaru neupnes na nic, na diadem sa uppuje iba coronet pri rare veciach..
btw jmod stoji teraz v shopoch tusim 24.95$ takze to neni malo...
ale zase tak 500 korun za 1k+fg, to je lepsie ako donatovat..

E: dokonca 29.95$..

This post was edited by kvaski_svk on Jan 8 2008 02:16pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 8 2008 02:31pm
Quote (kvaski_svk @ Tue, 8 Jan 2008, 21:13)
tiaru neupnes na nic, na diadem sa uppuje iba coronet pri rare veciach..
btw jmod stoji teraz v shopoch tusim 24.95$ takze to neni malo...
ale zase tak 500 korun za 1k+fg, to je lepsie ako donatovat..

E: dokonca 29.95$..


hm tak už sem ji upnul wink.gif lol

This post was edited by Esantin on Jan 8 2008 02:31pm
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jan 9 2008 10:11am
Quote (Esantin @ Tue, Jan 8 2008, 08:31pm)
hm tak už sem ji upnul wink.gif lol


aha ok...
btw skus postnut sem, neviem ci ti ponukne vela ale ma to vela many..
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14080281&f=170
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 9 2008 10:18am
Quote (kvaski_svk @ Wed, 9 Jan 2008, 17:11)
aha ok...
btw skus postnut sem, neviem ci ti ponukne vela ale ma to vela many..
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14080281&f=170


posted, thx smile.gif
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Jan 10 2008 07:38am
chcem sa spytat ci maju ceny great claws 189ed 6 to max dmg 270ar 1 df 2mb 2 ls su rare bez sox.dik dmg je 52-112
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 10 2008 08:16am
Quote (zwyk @ Thu, 10 Jan 2008, 14:38)
chcem sa spytat ci maju ceny great claws 189ed 6 to max dmg 270ar 1 df 2mb 2 ls su rare bez sox.dik dmg je 52-112


bez fools modu asi moc ani ne
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jan 12 2008 06:52am
Chlapi k cemu jsou na clasiku dobry Pgemy ze jsou za ne lidi ochotny tak dobre platit? smile.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jan 12 2008 08:14am
Protože tam nejsou runy a jejich drop není tak častý jako v datadisku
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jan 12 2008 09:11am
Quote (mortwatcher @ Sat, 12 Jan 2008, 15:14)
Protože tam nejsou runy a jejich drop není tak častý jako v datadisku


hmm a to je vsechno? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev191011121342Next
Add Reply New Topic New Poll