Quote (Hamihs @ Wed, 12 Sep 2007, 11:39)
Hero Je blazen ?:-D jsem se nasmal:-D cekam na my fg ktery sme vyhrali ve fotbalku :-D Zejo sobe a rapyjere:-D Ne nic nechci :-D Ale byla to libovka skoda ze jsem musel odejit :-(
fg poslu, ale jestli ti je dal uz sob, tak to dluzim asi tomu druhymu kdo s nama hral ne?

Quote (killercz @ Wed, 12 Sep 2007, 09:04)
rapyjer,ale psssst

stfu