d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Měsíc > co vše je na Měsíci? I UFO?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2007 06:21am
Quote (Esantin @ Sun, Aug 5 2007, 12:17pm)
na runy si mohl použít darovací topic a na maturity už tu taky byl topic.. a s Aldou se mužeš domluvit přes PM, icq, MSN, skype, nevim co ještě..


jo jasně, já to beru, ale prostě nechápu proč to tady lidi sere. Udělal jsem spam, buď se zasmějou, nebo si řeknou, že jsem debil. Ale nemám rád, když to pak předhazují před ksicht... Jako to dělá tady tenhle toy (Palec)

This post was edited by Sebasti on Aug 5 2007 06:22am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 5 2007 07:37am
Quote (Sebasti @ Sun, 5 Aug 2007, 14:21)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 5 2007, 12:17pm)
na runy si mohl použít darovací topic a na maturity už tu taky byl topic.. a s Aldou se mužeš domluvit přes PM, icq, MSN, skype, nevim co ještě..


jo jasně, já to beru, ale prostě nechápu proč to tady lidi sere. Udělal jsem spam, buď se zasmějou, nebo si řeknou, že jsem debil. Ale nemám rád, když to pak předhazují před ksicht... Jako to dělá tady tenhle toy (Palec)


couha ti z hlavy rage....ne opravdu nikdy by me nenapadlo si napsat o runy tady na ceske forum a tvorit kvuli tomu novy topic...kdyztak shanim wispem po kamaradech...pokud ti alda udelal potisk na cd..nemas na nej snad icq a musis to postovat tady?..nebo pm?...nic asi.... dobre....a to ze nekdo udelal maturitu je sice fajn...a preju mu to..ale aby jsi s tim zaspamovaval tohle forum o to zajem nemam...a pred ksicht ti to predhazovat budu...nemam rad kdyz tady na forum prijde nekdo novy a hned ze startu se zacne chovat ofenzivne...a mimochodem kdy jsm ti rekl pico?ano ja si to myslim a je to pro me nazor ktery nezmenim..ale kdy jsem ti tak rekl?..procti si znovu moje posty..,...az se naucis chapat veci v souvislostech..mozna tu maturitu pristi rok udelas
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 5 2007 07:40am
někdo má něco proti spamu vyjebaní kokoti ?


GET CRUNK !!!!!!!!
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 5 2007 07:48am
Quote (Killer111 @ Sun, 5 Aug 2007, 15:40)
někdo má něco proti spamu vyjebaní kokoti ?


GET CRUNK !!!!!!!!


go back to Mimon airport wink.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2007 09:03am
Quote (palec @ Sun, Aug 5 2007, 01:37pm)
Quote (Sebasti @ Sun, 5 Aug 2007, 14:21)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 5 2007, 12:17pm)
na runy si mohl použít darovací topic a na maturity už tu taky byl topic.. a s Aldou se mužeš domluvit přes PM, icq, MSN, skype, nevim co ještě..


jo jasně, já to beru, ale prostě nechápu proč to tady lidi sere. Udělal jsem spam, buď se zasmějou, nebo si řeknou, že jsem debil. Ale nemám rád, když to pak předhazují před ksicht... Jako to dělá tady tenhle toy (Palec)


couha ti z hlavy rage....ne opravdu nikdy by me nenapadlo si napsat o runy tady na ceske forum a tvorit kvuli tomu novy topic...kdyztak shanim wispem po kamaradech...pokud ti alda udelal potisk na cd..nemas na nej snad icq a musis to postovat tady?..nebo pm?...nic asi.... dobre....a to ze nekdo udelal maturitu je sice fajn...a preju mu to..ale aby jsi s tim zaspamovaval tohle forum o to zajem nemam...a pred ksicht ti to predhazovat budu...nemam rad kdyz tady na forum prijde nekdo novy a hned ze startu se zacne chovat ofenzivne...a mimochodem kdy jsm ti rekl pico?ano ja si to myslim a je to pro me nazor ktery nezmenim..ale kdy jsem ti tak rekl?..procti si znovu moje posty..,...az se naucis chapat veci v souvislostech..mozna tu maturitu pristi rok udelas


omg, seš prostě toy. Pičou jis mě nazval hned v tvé prvním postu. Dík, maturitu udělám, nemám strach.
prostě už sem nepiš!
a to že je někdo nový, nic nikde nemění, nemění to lidi jací jsou.
A víc tě řešit nebudu, napadl jsi mě první ty, tak se uklidni...
A pokud to chceš řešit, tam mi pošli pm, nebo tak, ale tady už nespamuj!
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 5 2007 10:14am
co mate proti spamu, jste 100 let za opicema.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 5 2007 10:26am
Quote (Sentinel4 @ Sun, Aug 5 2007, 05:14pm)
co mate proti spamu, jste 100 let za opicema.


radši se podívej na opici v tvym sigu

BEEF?

FLAME?


GET CRUNK MOTHERFUCKERS !!
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 5 2007 10:39am
Quote (Killer111 @ Sun, Aug 5 2007, 04:26pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, Aug 5 2007, 05:14pm)
co mate proti spamu, jste 100 let za opicema.


radši se podívej na opici v tvym sigu

BEEF?

FLAME?


GET CRUNK MOTHERFUCKERS !!


rofl.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2007 11:17am
biggrin.gif kurva, už nemluvte o spamu, prostě tento topic je o Ufu na Měsíci, to je důležitější než spam... (snad... :-O )
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 5 2007 01:50pm
Quote (Sebasti @ Sun, 5 Aug 2007, 17:03)
Quote (palec @ Sun, Aug 5 2007, 01:37pm)
Quote (Sebasti @ Sun, 5 Aug 2007, 14:21)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 5 2007, 12:17pm)
na runy si mohl použít darovací topic a na maturity už tu taky byl topic.. a s Aldou se mužeš domluvit přes PM, icq, MSN, skype, nevim co ještě..


jo jasně, já to beru, ale prostě nechápu proč to tady lidi sere. Udělal jsem spam, buď se zasmějou, nebo si řeknou, že jsem debil. Ale nemám rád, když to pak předhazují před ksicht... Jako to dělá tady tenhle toy (Palec)


couha ti z hlavy rage....ne opravdu nikdy by me nenapadlo si napsat o runy tady na ceske forum a tvorit kvuli tomu novy topic...kdyztak shanim wispem po kamaradech...pokud ti alda udelal potisk na cd..nemas na nej snad icq a musis to postovat tady?..nebo pm?...nic asi.... dobre....a to ze nekdo udelal maturitu je sice fajn...a preju mu to..ale aby jsi s tim zaspamovaval tohle forum o to zajem nemam...a pred ksicht ti to predhazovat budu...nemam rad kdyz tady na forum prijde nekdo novy a hned ze startu se zacne chovat ofenzivne...a mimochodem kdy jsm ti rekl pico?ano ja si to myslim a je to pro me nazor ktery nezmenim..ale kdy jsem ti tak rekl?..procti si znovu moje posty..,...az se naucis chapat veci v souvislostech..mozna tu maturitu pristi rok udelas


omg, seš prostě toy. Pičou jis mě nazval hned v tvé prvním postu. Dík, maturitu udělám, nemám strach.
prostě už sem nepiš!
a to že je někdo nový, nic nikde nemění, nemění to lidi jací jsou.
A víc tě řešit nebudu, napadl jsi mě první ty, tak se uklidni...
A pokud to chceš řešit, tam mi pošli pm, nebo tak, ale tady už nespamuj!


foe vanquished
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll