d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Aac To Mp3 Converter? > free pokial mozno
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2007 06:45am
Quote (alda @ Mon, Aug 6 2007, 05:38pm)
KDYZ SME U TOHO EXISTUJE CONVERTER Z MP3 DO MIDI?


tak jo chlape, tady něco máš:
TS-AudioToMIDI (http://www.stahuj.cz/multimedia/prevody_formatu/tsaudiotomidi/?g[hledano]=midi&g[oz]=3.30)
MIDI Synthezátor (http://www.stahuj.cz/multimedia/mp3_a_audio/mp3_a_audio_nastroje/midi-synthezator/?g[hledano]=midi&g[oz]=1.01 icon_pointl.gif neni to přesně co cheš, ale může to být na pobavení.. smile.gif )
MIDI to MP3 Converter (http://www.stahuj.cz/multimedia/prevody_formatu/midi-to-mp3-converter/?g[hledano]=midi&g[oz]=2.0 icon_pointl.gif obráceně, z midi do mp3 a wav, nebo z wav do midi, mp3 do midi neumi)

jinak hledej na stahuj pod http://www.stahuj.cz/?g[s]=midi (MIDI) pak napis, posekam travua pudem na toho johnathana.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2007 06:48am
Quote (M0f0 @ Fri, Aug 3 2007, 05:54pm)
co doporucite?


jinak na převod do mobili jsem používal ImTOO Conventor, uměl snad skoro všechno, ale jak povidam používal jsem to na převod z wmv, avi a tak do nokia formatu. Zkus se po něm podivat, pravoval relativně rychle.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 7 2007 07:20am
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 7 2007 07:27am
Quote (Karbec @ Tue, 7 Aug 2007, 14:20)
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif


godfather > scarface
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2007 07:37am
Quote (Karbec @ Tue, Aug 7 2007, 01:20pm)
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif


nj ja bych to rad dal do jednoho postu, ale nevim jak a nevim jestli to vubec jde... headscratch.gif dry.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 7 2007 07:38am
Quote (otko @ Tue, 7 Aug 2007, 15:27)
Quote (Karbec @ Tue, 7 Aug 2007, 14:20)
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif


godfather > scarface


cray
♫♪ Winamp Playing: Alex Gaudino - Destination Calabria (Radio Edit) ♫ ♪
Sebasti > ofc jak by to neslo .. jen nebejt spamzoor + blbec.
e2: uz si mohl udelat nekolik editu misto toho postu tongue.gif

This post was edited by Karbec on Aug 7 2007 07:41am
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2007 07:39am
Quote (Karbec @ Tue, Aug 7 2007, 01:38pm)
Quote (otko @ Tue, 7 Aug 2007, 15:27)
Quote (Karbec @ Tue, 7 Aug 2007, 14:20)
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif


godfather > scarface


cray
♫♪ Winamp Playing: Alex Gaudino - Destination Calabria (Radio Edit) ♫ ♪
Sebasti > ofc jak by to neslo .. jen nebejt spamzoor + blbec.

tak promin že jsem chtěl vůbec poradit... mad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 7 2007 08:58am
Quote (otko @ Tue, 7 Aug 2007, 14:27)
Quote (Karbec @ Tue, 7 Aug 2007, 14:20)
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif


godfather > scarface


mno podle toho jestli hra nebo film
hra je asi lepší scarface, ale je to obojí crap
filmy jsou oba gozu, fakt hodně dobrý
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 7 2007 10:58am
Quote (Esantin @ Tue, 7 Aug 2007, 16:58)
Quote (otko @ Tue, 7 Aug 2007, 14:27)
Quote (Karbec @ Tue, 7 Aug 2007, 14:20)
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif


godfather > scarface


mno podle toho jestli hra nebo film
hra je asi lepší scarface, ale je to obojí crap
filmy jsou oba gozu, fakt hodně dobrý


ja nevidel ani jeden sad.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 7 2007 12:03pm
Quote (Karbec @ Tue, 7 Aug 2007, 17:58)
Quote (Esantin @ Tue, 7 Aug 2007, 16:58)
Quote (otko @ Tue, 7 Aug 2007, 14:27)
Quote (Karbec @ Tue, 7 Aug 2007, 14:20)
Double post best !!!!
Common everybody!!!!
wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif


godfather > scarface


mno podle toho jestli hra nebo film
hra je asi lepší scarface, ale je to obojí crap
filmy jsou oba gozu, fakt hodně dobrý


ja nevidel ani jeden sad.gif


hanba ked si nevidel naj film na svete (neprehanam)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll