Quote (Suli_b @ Wed, Aug 1 2007, 05:32pm)
Quote (Lua @ Tue, Jul 31 2007, 11:39pm)
fůj suli je na jsp tje konec ^^

pic mladá vojno
:DDD no uvidim jak to bude fakat s tim tradem, sem si tady trochu už pročítal a slyšel že nějak končís s dia nebo co, spíš skonči s hc a pod hrat zase sc jako za starejch časů

hh nemám něják šanci vydělat