Quote (ghetofu @ Tue, Jul 24 2007, 06:20pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jul 24 2007, 06:18pm)
Muzu vedet, proc tady places gheto ? jestli se k tobe nekdo chova hnusne, tak se k nemu chovej stejne, pripadne ho proste ignoruj.opravdu sem nepochopil smysl tady toho .. az na +1 ... to co je tu napsano uz kazdemu jedinci doslo rekl bych ..
Caro věděl jsem že to zkritizuješ. Bylo mi to jasné už jak jsem viděl že tohle čteš.
Chtěl jsem jen prostě na to poukázat. Aby se třeba nad tím někdo zamyslel...A pokud se mi to nepovedlo, tak bohužel nic nenadělám.
nechtel jsem nikoho zde kritizovat, ale carodej je jeden z typu lidi, ktery rad kritizuje jinych (ted nemluvim o tom jestli opravnene nebo ne)