d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Agresivita Na Jsp A Battl.netu > check it
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 24 2007 12:03pm
Quote (undead_lord @ Tue, Jul 24 2007, 05:55pm)
konecne po dlouhe dobe dobry topic na cze / svk foru


jj vouch..

Ja osobne si myslim ze jsem se tady na foru do nekoho nejak vyrazne nepoustel ( nebo vyvysoval ) a naopak nikdo se moc nepoustel do me.. vyjimka je ofc karbec ale jeho spamovani cele cze / svk forum uz mi zacinalo lezt krkem..
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 12:04pm
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:02pm)
nenazával bych to agresivitou, agresivitou bych nazýval kdybych rozmlátil monitor po tom co jsi přečtu že mě někdo nadával biggrin.gif

a vůbec ty hádky na jsp = battle for mroe posts ....kdyby chtěli vyřeší si to po pmkách ....


Tohle si také myslim. Ale kdyby tam udělali jen blbeho smajlika nikdo po nich ani neštěkne...Ale reagovat a ještě negativně/agresivně...Ja si myslim že tohle by se v koalici hráčů nemělo vyskytovat.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 24 2007 12:05pm
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 19:01)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 06:00pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:56)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 05:54pm)
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho smile.gif


V tomto případě o tobě mam valné mínění. Bud si léčíš nějáky mindrak. Nebo si v realu malý pán.


a co som spravil takeho?


nemyslel jsem to přímo na tebe..Omlouvam se...je to prostě reakce pro lidi kteří se opravdu rádi vyvyšují...


no ja som to pochopil ze to myslis priamo na mna smile.gif ked pises v druhej osobe jednotneho cisla

This post was edited by otko on Jul 24 2007 12:05pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 12:08pm
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 06:05pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 19:01)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 06:00pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:56)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 05:54pm)
co cakas kazdy sa rad vyvysuje nad druheho smile.gif


V tomto případě o tobě mam valné mínění. Bud si léčíš nějáky mindrak. Nebo si v realu malý pán.


a co som spravil takeho?


nemyslel jsem to přímo na tebe..Omlouvam se...je to prostě reakce pro lidi kteří se opravdu rádi vyvyšují...


no ja som to pochopil ze to myslis priamo na mna smile.gif ked pises v druhej osobe jednotneho cisla


Omlouvam se...Nechci na nikoho konkrétního poukazovat. Každý by si to měl uvědomit sám.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 24 2007 12:08pm
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:04)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:02pm)
nenazával bych to agresivitou, agresivitou bych nazýval kdybych rozmlátil monitor po tom co jsi přečtu že mě někdo nadával biggrin.gif

a vůbec ty hádky na jsp = battle for mroe posts ....kdyby chtěli vyřeší si to po pmkách ....


Tohle si také myslim. Ale kdyby tam udělali jen blbeho smajlika nikdo po nich ani neštěkne...Ale reagovat a ještě negativně/agresivně...Ja si myslim že tohle by se v koalici hráčů nemělo vyskytovat.


ok teď sem rozmlátil monitor ....... sem agresivní ? biggrin.gif

tak stávat by se to nemělo, ale vždy jsou lidé, co tohle dělat budou. A s tím člověk udělá málo co, jde o ty lidi, aby se nad sebou zamysleli a něco s tím udělali sami
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 12:12pm
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:08pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:04)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:02pm)
nenazával bych to agresivitou, agresivitou bych nazýval kdybych rozmlátil monitor po tom co jsi přečtu že mě někdo nadával biggrin.gif

a vůbec ty hádky na jsp = battle for mroe posts ....kdyby chtěli vyřeší si to po pmkách ....


Tohle si také myslim. Ale kdyby tam udělali jen blbeho smajlika nikdo po nich ani neštěkne...Ale reagovat a ještě negativně/agresivně...Ja si myslim že tohle by se v koalici hráčů nemělo vyskytovat.


ok teď sem rozmlátil monitor ....... sem agresivní ? biggrin.gif

tak stávat by se to nemělo, ale vždy jsou lidé, co tohle dělat budou. A s tím člověk udělá málo co, jde o ty lidi, aby se nad sebou zamysleli a něco s tím udělali sami


Ja si myslim že přecijenom sem na tyto fora nechodí zase tolik Českých a také Slovenských hráčů, aby tu bylo tolik agrese vůčí ostatním hráčům.
Jak někdo moudrej řekl: Boží mlýny melou pomalu, ale nakaždého jednou dojde...
Až vás jednou v zaměstnání tak zmrdá šef nebo něco podobného vzpomente si kolikrat jste byly např. tady agresivni smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 24 2007 12:18pm
Muzu vedet, proc tady places gheto ? jestli se k tobe nekdo chova hnusne, tak se k nemu chovej stejne, pripadne ho proste ignoruj.opravdu sem nepochopil smysl tady toho .. az na +1 ... to co je tu napsano uz kazdemu jedinci doslo rekl bych ..
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 24 2007 12:20pm
Quote (CarodeJ @ Tue, Jul 24 2007, 06:18pm)
Muzu vedet, proc tady places gheto ? jestli se k tobe nekdo chova hnusne, tak se k nemu chovej stejne, pripadne ho proste ignoruj.opravdu sem nepochopil smysl tady toho .. az na +1 ... to co je tu napsano uz kazdemu jedinci doslo rekl bych ..


Caro věděl jsem že to zkritizuješ. Bylo mi to jasné už jak jsem viděl že tohle čteš. happy.gif
Chtěl jsem jen prostě na to poukázat. Aby se třeba nad tím někdo zamyslel...A pokud se mi to nepovedlo, tak bohužel nic nenadělám.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 24 2007 12:22pm
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:12)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:08pm)
Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 18:04)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:02pm)
nenazával bych to agresivitou, agresivitou bych nazýval kdybych rozmlátil monitor po tom co jsi přečtu že mě někdo nadával biggrin.gif

a vůbec ty hádky na jsp = battle for mroe posts ....kdyby chtěli vyřeší si to po pmkách ....


Tohle si také myslim. Ale kdyby tam udělali jen blbeho smajlika nikdo po nich ani neštěkne...Ale reagovat a ještě negativně/agresivně...Ja si myslim že tohle by se v koalici hráčů nemělo vyskytovat.


ok teď sem rozmlátil monitor ....... sem agresivní ? biggrin.gif

tak stávat by se to nemělo, ale vždy jsou lidé, co tohle dělat budou. A s tím člověk udělá málo co, jde o ty lidi, aby se nad sebou zamysleli a něco s tím udělali sami


Ja si myslim že přecijenom sem na tyto fora nechodí zase tolik Českých a také Slovenských hráčů, aby tu bylo tolik agrese vůčí ostatním hráčům.
Jak někdo moudrej řekl: Boží mlýny melou pomalu, ale nakaždého jednou dojde...
Až vás jednou v zaměstnání tak zmrdá šef nebo něco podobného vzpomente si kolikrat jste byly např. tady agresivni smile.gif


nemluvil sem teď jen o cze/svk časti jsp

Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 24 2007 12:30pm
Quote (ghetofu @ Tue, Jul 24 2007, 06:20pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, Jul 24 2007, 06:18pm)
Muzu vedet, proc tady places gheto ? jestli se k tobe nekdo chova hnusne, tak se k nemu chovej stejne, pripadne ho proste ignoruj.opravdu sem nepochopil smysl tady toho .. az na +1 ... to co je tu napsano uz kazdemu jedinci doslo rekl bych ..


Caro věděl jsem že to zkritizuješ. Bylo mi to jasné už jak jsem viděl že tohle čteš. happy.gif
Chtěl jsem jen prostě na to poukázat. Aby se třeba nad tím někdo zamyslel...A pokud se mi to nepovedlo, tak bohužel nic nenadělám.


nechtel jsem nikoho zde kritizovat, ale carodej je jeden z typu lidi, ktery rad kritizuje jinych (ted nemluvim o tom jestli opravnene nebo ne)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll