Quote (FF-speed @ Tue, Jul 24 2007, 06:25pm)
Nedělejte si z něho prdel .....
a nespamujte mu topic paka ....
Njaguar to tady vede .....
tu je link do jeho profilu ..... http://forums.d2jsp.org/index.php?showuser=245
ale nemyslím si že ti odpoví na pm, spíš tě bude ignorovat
nebo napíše ať ho neotravuješ zbytečnostma .... jak tu psal otko, tak zkus lentylka, ten ti možná pomuže