Quote (under_war @ Sat, Jul 21 2007, 07:53pm)
luaku ty uz se musis prosadit
ne tak dlouho hraju nemá to cenu ja nikdy luck neměl

(( ani na donate ani na cokoli jineho jen skill v pvp bez itemu
přečti si plíz edit k mému minulému postu hele proti fyz násilí já nic nemam sám za sebe bych mu rozbil držku
This post was edited by Lua on Jul 21 2007 01:56pm