d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Warn A Zrada
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jul 21 2007 01:19pm
No ja som na nete hral s 3mi ludmi,3ja vedeli moj pass,3ja ho vedia do teraz a do teraz mi nic nezmizlo ani nic podobne,ide o to vediet vicitit,co je ten clovek zac,ja tym trom absolutne verim,ze moje veci nescamzornu ani nic podobne...A hravam snimi doteraz Lineage,tez viem ja ich hesla,oni moje a nic mi ete nezmizlo...
Btw,password recovery to riesi,to si chlapec nepomoze ...
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 01:41pm
lidi díky za podporu


get new password uz sem skousel nejmin stokrat a nic......
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 21 2007 01:44pm
Quote (under_war @ Sat, 21 Jul 2007, 21:41)
lidi díky za podporu


get new password uz sem skousel nejmin stokrat a nic......


to je divny .. musels zadat nakej jebaci mail kdyz ses registroval..
no tak cry
nl veci taky muzu dat..
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 21 2007 01:48pm
sry bracho, nevies komu mozes verit )=
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 01:51pm
ale lidi zivot je stejnak nadhernej... ( asi po dvou dnech co mi to ukradl tak sem se rozhodl ze pudu za difkou svich snu a tam sem propadl do ete vetsi depky.... - uz nekoho ma )

no a pak kde je ta spravedlnost
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 21 2007 01:52pm
njn ware sad.gif jo to hnus se máš že si přišel o tolik já tolik ani nikdy neměl biggrin.gif

edit ser na to sem se diky sporum tady na d2 diky tomu ze sem rekl něco udajně a všichni to dotyčnýmu sežrali bez proofu sem taky skončil na 2měsice z dia a jenom mi to prospělo navázal sem staré kamardství učil se dohnal vše ze zš dostal se na statní nástavbu s nulovýma šancema udělal závěrky

ale furt bych rád hrál sem tam pvp sad.gif

This post was edited by Lua on Jul 21 2007 01:54pm
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 01:52pm
ten clovek prej chce jit do nakyho buildu.. ( to ze mi to ukradl mu to muze prekazit ne )

a uz skoro vim kde ten clovek bydli nevim jestli pomsta ma cenu.... plz help
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 01:53pm
luaku ty uz se musis prosadit
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 21 2007 01:55pm
Quote (under_war @ Sat, Jul 21 2007, 07:53pm)
luaku ty uz se musis prosadit


ne tak dlouho hraju nemá to cenu ja nikdy luck neměl sad.gif(( ani na donate ani na cokoli jineho jen skill v pvp bez itemu
přečti si plíz edit k mému minulému postu hele proti fyz násilí já nic nemam sám za sebe bych mu rozbil držku

This post was edited by Lua on Jul 21 2007 01:56pm
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 21 2007 02:00pm
fizicky nasili.......... problem by to asi nebyl.. kdys od rana do vecera mlatim 1.5kg kladivem do spicaku a taham s fotrem hroby ( kameníci )

ale jeden clovek mi z vlastni skusenosti rikal ze pomsta prej nic neresi no nvm

ale klidne bych vimenil diablo , vsechnu canabu co mi roste jenom za jediny ..... jojo zensky to je hroznej brouk do hlavy
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll