Quote (FF-speed @ Tue, 24 Jul 2007, 06:09)
Quote (Karbec @ Mon, 23 Jul 2007, 22:05)
Quote (doobik @ Tue, 24 Jul 2007, 00:04)
[flame]
Aj tak ma najviac sere FF-speed jak pise tou nechutnou farbou a dostredu

...
[/flame]
ofc vocuh

sry hoši, ale někdo jako vy mě nemůže urazit ^^ta farba je tak..... zelena