d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechci Se Tak Jednoduše Vzdát Svého Snu > potřebuju rady typy triky
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 21 2007 06:09am
Quote (palec @ Sat, Jul 21 2007, 10:31am)
bez na den na brigadu..vydelas si 5-tikilo a za to dostanes urcite vic fg nez kdyz budes sedet tyden u diabla a mfit..


hhh ~^~ jako ja sem na brigade skoro kazdej tenhle tejden se divim ze me tam nepotrebuji biggrin.gif a kupovat za rl nebudu uz sem se rozhodl seru na d2 du hrat wowy ale taky
musim dělat něco jiného ^^ jednou až bude někdo bohatej tak doufam donatne a pokud ne taky ne se nic nestane ^^
mam už dávno napsanej rozlučkový topic nevím jestli to mam postnout nebo srát na to biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 21 2007 07:47am
Quote (Lua @ Sat, Jul 21 2007, 12:09pm)
Quote (palec @ Sat, Jul 21 2007, 10:31am)
bez na den na brigadu..vydelas si 5-tikilo a za to dostanes urcite vic fg nez kdyz budes sedet tyden u diabla a mfit..


hhh ~^~ jako ja sem na brigade skoro kazdej tenhle tejden se divim ze me tam nepotrebuji biggrin.gif a kupovat za rl nebudu uz sem se rozhodl seru na d2 du hrat wowy ale taky
musim dělat něco jiného ^^ jednou až bude někdo bohatej tak doufam donatne a pokud ne taky ne se nic nestane ^^
mam už dávno napsanej rozlučkový topic nevím jestli to mam postnout nebo srát na to biggrin.gif


postni plz.
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 21 2007 09:04am
nedas real money za jednu hru, ale misto toho das vetsi prachy do jine hry, ktera ma navic free konkurenci (tim samozrejme myslim Lineage 2, imho lepsi i nez WoW)... no tak nic, to je jedno...

jinak ted je nejlepsi fakt asi ta Java nebo Blizzna a hell cowky, to se da zvladat v pohode... jenze zase potrebujes fg abys ten char postavil...
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 21 2007 09:06am
Quote (MrReaper @ Sat, Jul 21 2007, 03:04pm)
nedas real money za jednu hru, ale misto toho das vetsi prachy do jine hry, ktera ma navic free konkurenci (tim samozrejme myslim Lineage 2, imho lepsi i nez WoW)... no tak nic, to je jedno...

jinak ted je nejlepsi fakt asi ta Java nebo Blizzna a hell cowky, to se da zvladat v pohode... jenze zase potrebujes fg abys ten char postavil...


na mf?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 21 2007 09:49am
Quote (Lua @ Sat, Jul 21 2007, 01:09pm)
Quote (palec @ Sat, Jul 21 2007, 10:31am)
bez na den na brigadu..vydelas si 5-tikilo a za to dostanes urcite vic fg nez kdyz budes sedet tyden u diabla a mfit..


hhh ~^~ jako ja sem na brigade skoro kazdej tenhle tejden se divim ze me tam nepotrebuji biggrin.gif a kupovat za rl nebudu uz sem se rozhodl seru na d2 du hrat wowy ale taky
musim dělat něco jiného ^^ jednou až bude někdo bohatej tak doufam donatne a pokud ne taky ne se nic nestane ^^
mam už dávno napsanej rozlučkový topic nevím jestli to mam postnout nebo srát na to biggrin.gif


spoléhat na donaty ? to jsi asi spadl z višně , já si taky všecko poctivě vydělal, a jediný donator je EGY, takže work hard and dont cry
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 21 2007 11:13am
Quote (Sentinel4 @ Sat, Jul 21 2007, 11:54am)
scamm your friends.



rofl
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 21 2007 11:58am
jako chápu že se dá vydělat par tisíc, ale docela by mě zajímalo, jak někdo vydělá třeba 50k...
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 21 2007 01:25pm
zeptej se hera smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 21 2007 01:57pm
Quote (Esantin @ Sat, Jul 21 2007, 05:58pm)
jako chápu že se dá vydělat par tisíc, ale docela by mě zajímalo, jak někdo vydělá třeba 50k...


tak jako tech par tisic smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 21 2007 02:01pm
Quote (MrReaper @ Sat, Jul 21 2007, 03:04pm)
nedas real money za jednu hru, ale misto toho das vetsi prachy do jine hry, ktera ma navic free konkurenci (tim samozrejme myslim Lineage 2, imho lepsi i nez WoW)... no tak nic, to je jedno...

jinak ted je nejlepsi fakt asi ta Java nebo Blizzna a hell cowky, to se da zvladat v pohode... jenze zase potrebujes fg abys ten char postavil...


ne budu to hrát na serveru jak sem řekl nechápu lidi co cpou prachy do her = gemblerství = více cd klíču kupovaní za real money atd prostě to už hraničí

hele killere hard hard a vidíš to ripy 550fg
sice je pravda že sem začínal od znova ale furt mam hovno.... a nevim na čem vydělat..

Quote (Sentinel4 @ Sat, Jul 21 2007, 11:54am)
scamm your friends.


sorry nejsem jako ty abych podvedl kámoše nařčením nebo scammem

This post was edited by Lua on Jul 21 2007 02:02pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll