Quote (MrReaper @ Sat, Jul 21 2007, 03:04pm)
nedas real money za jednu hru, ale misto toho das vetsi prachy do jine hry, ktera ma navic free konkurenci (tim samozrejme myslim Lineage 2, imho lepsi i nez WoW)... no tak nic, to je jedno...
jinak ted je nejlepsi fakt asi ta Java nebo Blizzna a hell cowky, to se da zvladat v pohode... jenze zase potrebujes fg abys ten char postavil...
ne budu to hrát na serveru jak sem řekl nechápu lidi co cpou prachy do her = gemblerství = více cd klíču kupovaní za real money atd prostě to už hraničí
hele killere hard hard a vidíš to ripy 550fg
sice je pravda že sem začínal od znova ale furt mam hovno.... a nevim na čem vydělat..
Quote (Sentinel4 @ Sat, Jul 21 2007, 11:54am)
scamm your friends.
sorry nejsem jako ty abych podvedl kámoše nařčením nebo scammem
This post was edited by Lua on Jul 21 2007 02:02pm