d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mějte Se Tu ! > info uvnitř
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 18 2007 09:14am
Quote (EGY @ Wed, 18 Jul 2007, 15:21)
KECY za měsíc je tu zpět biggrin.gif


v podstate jsi velmi blizko pravde smile.gif

Speedy cya on ICQ and thx for dragging me back into D2
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 18 2007 09:29am
Quote (palec @ Wed, 18 Jul 2007, 15:23)
Pustim si hip-hop..samozrejme wink.gif.....


Hm já taky ale rock smile.gif

This post was edited by EGY on Jul 18 2007 09:35am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 18 2007 09:31am
Quote (EGY @ Wed, 18 Jul 2007, 15:29)
Quote (palec @ Wed, 18 Jul 2007, 15:23)
Pustim si hip-hop..samozrejme wink.gif.....


hm já asi taky smile.gif


další mě zklamal


btw luo : jdu na záchod ...... škoda že nemám noťase sad.gif

This post was edited by FF-speed on Jul 18 2007 09:33am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 18 2007 09:36am
Quote (FF-speed @ Wed, 18 Jul 2007, 16:31)
Quote (EGY @ Wed, 18 Jul 2007, 15:29)
Quote (palec @ Wed, 18 Jul 2007, 15:23)
Pustim si hip-hop..samozrejme wink.gif.....


hm já asi taky ale rock smile.gif


další mě zklamal


btw luo : jdu na záchod ...... škoda že nemám noťase sad.gif


hm :/ co dodat asi nic
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 18 2007 09:37am
Quote (FF-speed @ Wed, Jul 18 2007, 03:31pm)
Quote (EGY @ Wed, 18 Jul 2007, 15:29)
Quote (palec @ Wed, 18 Jul 2007, 15:23)
Pustim si hip-hop..samozrejme wink.gif.....


hm já asi taky smile.gif


další mě zklamal


btw luo : jdu na záchod ...... škoda že nemám noťase sad.gif


sorry ale jinak to nejde fakt nemyslim jenom ty od tebe je to jako by se da řict první úlet ale jsou tu jinatší co jich maj vic
prostě mi to sere že každej vidí chyby na tom kom chce a na sobě a na svejch kámoších ne xd

This post was edited by Lua on Jul 18 2007 09:37am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 18 2007 09:43am
jenom nahani posty stejnak bude hrat smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 18 2007 09:44am
Quote (hero_cz @ Wed, 18 Jul 2007, 15:43)
jenom nahani posty stejnak bude hrat smile.gif


s tímhle tvrzením gl ....


This post was edited by FF-speed on Jul 18 2007 09:45am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 18 2007 10:12am
gl stejně se vrátíš


jinak hiphop powa, kdo nebyl včera na wutang tak neví
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 18 2007 10:44am
Quote (Killer111 @ Wed, 18 Jul 2007, 16:12)
gl stejně se vrátíš


jinak hiphop powa, kdo nebyl včera na wutang tak neví


ještě že sem tam nebyl biggrin.gif

Stačilo mi jak si do mě strkal když hráli Wu-tang ( jubox na srazu biggrin.gif )

aj tehdá sem si málem stříkl do kalhot .....

Seděl sem u bedny a on mi tam nechá zahrát Wu-tang Rofl biggrin.gif


This post was edited by FF-speed on Jul 18 2007 11:12am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 18 2007 11:21am
Tak se měj
Stejně se vrátíš biggrin.gif takových tu už bylo ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll