Quote (FF-speed @ Wed, Jul 18 2007, 03:31pm)
Quote (EGY @ Wed, 18 Jul 2007, 15:29)
Quote (palec @ Wed, 18 Jul 2007, 15:23)
Pustim si hip-hop..samozrejme

.....
hm já asi taky

další mě zklamal btw luo : jdu na záchod ...... škoda že nemám noťase

sorry ale jinak to nejde fakt nemyslim jenom ty od tebe je to jako by se da řict první úlet ale jsou tu jinatší co jich maj vic
prostě mi to sere že každej vidí chyby na tom kom chce a na sobě a na svejch kámoších ne xd
This post was edited by Lua on Jul 18 2007 09:37am