d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Bann Otazka
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 18 2007 09:30am
reported and translated to blizz ........ w8 your bann till tomorrow lua !!!


This post was edited by FF-speed on Jul 18 2007 09:30am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 18 2007 12:11pm
Quote (Lua @ Wed, Jul 18 2007, 03:05pm)
Quote (ghetofu @ Wed, Jul 18 2007, 08:51am)
Už více jak dva roky mam ban na 6 cd-keyu smile.gif a už ani nedoufam že se s němi ještě schledám. A ze všechno může MH!


hehe tjako taky na všech realmech?


Ano Luane na všech realmech.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll