d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ogame.. > uz to tu parkrat sice bylo, ale..
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 27 2007 09:09am
ja udelal par dolu .. elektrarnu .. tovarny .. biggrin.gif a uz me to nebavi happy.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 27 2007 09:59am
Quote (thebiss @ Fri, 27 Jul 2007, 15:30)
No nvm... toho 17. jsem to zkusil, od te doby buduji jak nejaky strateg, ale ani nevim o cem ta hra vlastne je. Mam nejakou letku, nejaky transport, nejaky satelit, nejakou obranu... ale fakt nvm k cemu tj dobre, zatim jsem zadny kontakt nenavazal. S nicim a nikym.


Je to trosku slozitejsi hra mno... Vetsina navodu neni prelozena do CJ este, jinak vsechny ostatni veci najdete na eng foru na .org tongue.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 27 2007 10:13am
tak si postavte transportní lodě a jestli vás to nebaví, tak naložte suroviny a pošlete mi je biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2007 03:48am
Máte nějaké tipy jak začít? Co dělat jako první?
Zatím to hraju jako nehoráznou farmu, od všeho trochu a za 5 hodin udělám první laby...
Myslím, že zatím na začátku se nevyplatí budovat army, dokud nemám zakolonizovanou planetu, ne?
Member
Posts: 3,803
Joined: Apr 20 2005
Gold: 33.48
Aug 10 2007 05:59am
Quote (Sebasti @ Fri, 27 Jul 2007, 16:08)
škoda že tahle patří k těm "zaplať a máš výhody"...
je to trapas sad.gif (jako to, že pokud chceš mít v něčem lepší třeba produkci, tak musíš platit)

Jo, to je jedna smutna vec, ti officeri, nastesti stale dost jiste plati skill >> officers, takze to neni tak hrozne.

Member
Posts: 3,803
Joined: Apr 20 2005
Gold: 33.48
Aug 13 2007 01:24am
Quote (thebiss @ Fri, 27 Jul 2007, 15:30)
No nvm... toho 17. jsem to zkusil, od te doby buduji jak nejaky strateg, ale ani nevim o cem ta hra vlastne je. Mam nejakou letku, nejaky transport, nejaky satelit, nejakou obranu... ale fakt nvm k cemu tj dobre, zatim jsem zadny kontakt nenavazal. S nicim a nikym.

Heh, tebi, porad hrajes? :-) Jakej Vesmir? Spousta informaci najdes na foru .. http://board.ogame.cz/
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll