Quote (thebiss @ Fri, 27 Jul 2007, 15:30)
No nvm... toho 17. jsem to zkusil, od te doby buduji jak nejaky strateg, ale ani nevim o cem ta hra vlastne je. Mam nejakou letku, nejaky transport, nejaky satelit, nejakou obranu... ale fakt nvm k cemu tj dobre, zatim jsem zadny kontakt nenavazal. S nicim a nikym.
Je to trosku slozitejsi hra mno... Vetsina navodu neni prelozena do CJ este, jinak vsechny ostatni veci najdete na eng foru na .org