d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Windows Topic > (hnusak blbej)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 14 2007 03:31pm
Quote (undead_lord @ Sat, 14 Jul 2007, 22:24)
lol

az tedka jsem zjistil, ze se bavite o hraci a ne o windows jako os xD


skoda biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jul 14 2007 03:40pm
tak si z prepalenych neoriginalu udelejte original jak ja biggrin.gif
treba se s vama bude pak vic bavit

btw tak to je hezka haluz naletel sem vam biggrin.gif biggrin.gif dostali ste me biggrin.gif

This post was edited by alda on Jul 14 2007 03:42pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 15 2007 02:11am
Quote (undead_lord @ Sat, Jul 14 2007, 09:24pm)
lol

az tedka jsem zjistil, ze se bavite o hraci a ne o windows jako os xD


rofl
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll